Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın hanımlar. Benim sat 16 Mart. Bu ayın 12 sinde çok hafif lekelenme oldu şimdi hiçbir şey yok. Test yapmalı mıyım sizce? Neredeyse 6 yıldır korunmuyoruz. Geçen ay kontrole gittim ama herhangi bir tedavi uygulanmıyor. Sadece doktora gittim diye olmaz herhalde, bilemedim

Ayy elim ayağım dolandı yazamadım kız bu neeeee bu resmen bebiş geliyor ay cok sevindim, bata kaç gün var? Kan mı versen
Canımın içi 3 üne pik gördüm biliyosun sonra 2-3 gün gene pikti ne zaman çatladı ne zaman oldu bilmiyorum ki yani 17-21 arası bat ama hiç fikrim yok. Sen sabah beni gör akşam yaptım göremedim sabah yaptım göremedim sonra bi baktım ikisi de böyleydi gözüm patladı resmen. Varsa sağlıklı olsun tek derdim bu şu an

ayy inşallah canım :) bende zor tutuyorum aldım alacam testi :) kendimi tutuyorum 5i ya da 6 sında çatladı benim daha beklemem lazım demek ki :)

Dikkatli bakmamışsındır kuruma desek ikisinde de çıkmaz, hatta bişey yoksa biliyorsın hiç bir şey çıkmıyor mikroskopla da baksan sıfır yani.. aksam yap yarın da yap bakalım nasıl olacak.. boşver gün hesabını zaten her türlü daha bata var epey.. sen kendini cok yorma bi kaç gün, yerleşsin iyice minik mercimek

Bizim de bu ay beşinci ay bende bi tükenmişlik başladı ailelerin baskısı sürekli gün hesaplamak ona göre ilişkiye girmek falan aşırı bunaldım
stres zaten olmamasının başlıca sebebi canım yumurtlama zamanlarını değerlendir zaten şartlandırmamak gerekiyor kendimizi :) ama ister istemez yapıyoruz ailelere de gelince biz zaten düşünerek kendi kendimizi yoruyoruz sen takma kafana stres yapma onları ❤ öyle kolayca oluyormuymuş her şey

Hiç ihtimal vermiyordum ki durumu biliyorsun hala yataktan çıkmadım düşün yani. Bugün niyetliyim sanırım artık tutmam. Geçen ay yaptım bundan yine asla kuruma bile çıkmadı. İnşallah vardır kuzum inşallah sağlıklıdır. Sen de bu ay güzel haberler ver inşallah gönlünü sevdiğim

Ayyy bol su içmen lazım sakın niyetlenme canım, dinlen ama hareketsiz de kalma, temiz havada yürü sağlıkla gelecek o bebiş merak etme

8 mayis ta benim kizlar hadi insallah mayisa

Kuzum kan verdim bekliyorum akşama çıkacakmış sabah yaptım yine çizgi çıktı öyle verdim
Ay çok heyecanlı canım kesin hamişsin ya ben geçen ay o testi yaptığımda bembeyazdı çünkü ben de bugün kan verdim ama yarın çıkacak sonucun çıkar çıkmaz paylaş kuzum hatta etiketle beni de

Aynen öyle herkesin fikri var ama masallah çok haklısın canım artık bu bekleyiş de stres de güzelce son bulur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…