Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım herkesin farklı oluyor değeri geç yumurtlama geç döllenme bir sürü faktör var benim batım yarın gözüküyor ama kaset testte gözükmüyor bir şey çok hafif bir çizgi var ama erken gebelikte çift çizgi çıktı o yüzden hiç belli olmaz
Hımm ben erken gebelik yapmadım. Aslında adet geçmeden hiç test yapmıcaktım da test perileri geldi bana sağolsunlar :KK70: neyse cumaya kadar sabırla bekliyim artık olursa kısmet olmazsa cumartesi sabah tekrar yapıcam.

Benim belirtim de çok neden oluyor o zaman bilmiyorum 10 gündür göğüs uçlarıma dokunamıyorum kasik agrisi cabasi
Bende şuan adet belirtisi dahi yok normalde adetime 3 5 gün kala hafif ağrılar olurdu bende hiçbir şey yok şuan. Sadece arada göğüs sızlaması yaşıyorum onu da belki psikolojik olarak kendimi dinliyorum ondan olabilir.

Kızlar sıvı alımına dikkat etmedim ama ben test yaptım ve 5 dk içinde çıktı 🥺
4D647633-C08F-4F9A-86A6-9EC02C78CA9E.jpeg
7ADED285-048E-4707-8BA5-8502B2F74832.jpeg

Var gibi görünüyor canım 🤩🤩 başka test varmı elinde sabah gene yap yada git kan ver bence 😬😬
Kuzum valla yok yA kalan zaman yedek her zaman vardır şimdi yok 😀 sabah yine yapıcam eğer yine olursa hastane yolları😀 şuan çıplak gözle bakınca öyle net gözüküyor ki ❤️
Ooo hayırlı olsun ❤️ belirtin var mı kaç gün oldu yumurtlamadan sonra
Yumurtlamadan itibaren bugün 12. Gün kuzum 🥰

Ooo hayırlı olsun ❤️ belirtin var mı kaç gün oldu yumurtlamadan sonra
Kuzum bide şunu eklemek istiyorum Ovülasyon testimden şüphelendim aslında ikiside kırmızıydı yaptım çıkmadı sonra akıntı gelmeye başladı heralde yumurtluyorum sandım bide çok tuvalet ihtiyacı başlasa yok göğüsler falan hiç yok hemde

Hımm ben erken gebelik yapmadım. Aslında adet geçmeden hiç test yapmıcaktım da test perileri geldi bana sağolsunlar :KK70: neyse cumaya kadar sabırla bekliyim artık olursa kısmet olmazsa cumartesi sabah tekrar yapıcam.
İnsan dayanamıyor gerçekten ben de geç sipariş verdim testleri dün gelir gelmez yaptım🤣 ama şu an negatifliğe takılma normalde kaset testleri gecikmeden en az 5 gün sonra yapın diyorlar ama nerede nasıl dayanalım o kadar🤣🤣 inşallah pozitif görürsün canım 🥰

Ya sen harikasın hayırlı olsun kuzum benim 🥰 peki kullandığın test markası neydi benim bebetime 🥰
Sağ ol canım😍😍Ben bu sabah 4 farklı test yaptım🤣 2 erken gebelik pozitif çıktı zaten 1 tane labıquick yaptım çok az belirgindi blr tane bebetime yaptım o fena çıkmadı resmini de atayım hatta kaset olan resimde bebetime

Eklentiler

• 1219EE9F-26B8-42B3-9A4A-216E66FEDC9F.jpeg
    1219EE9F-26B8-42B3-9A4A-216E66FEDC9F.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 76
Sağ ol canım😍😍Ben bu sabah 4 farklı test yaptım🤣 2 erken gebelik pozitif çıktı zaten 1 tane labıquick yaptım çok az belirgindi blr tane bebetime yaptım o fena çıkmadı resmini de atayım hatta kaset olan resimde bebetime
Ortadaki bebetime dimi kuzu aynı benim testin de 🥰

Ortadaki bebetime dimi kuzu aynı benim testin de 🥰
Ayyyy söylemişsin zaten allahım kafam yerimde değil 😀

X