Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bat tarihimi bile bilmiyorum zaten tek ilişki yaşadık o da pik günümde sonrası ovu testlerinde bi açık bi tekrar pik derken hiç umudum yok. İlişkiden sonraki 9. Gün bugün dün test yaptım predictor tırt çıktı bugün laboquick kaset test yaptım tırt çıktı 😂 daha erken biliyorum ama kutusunda duracağına çöpte dursun ☺️ İrademe hakim olamıyorum. Diğer testlerde yolda. Çift çizgi görmeyecem içim öyle diyor ama test yapmak da güzel be
Al benden bir tane daha :KK48:Bende sabırsızımdır böyle konularda ama bu kez hiç test almadım yapmadımda yapmamada gerek kalmıcak sanırsam bebeklik durum yok çünkü. Biraz stresli zaman geçirdim ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum 😁

Tebrikler canım benim bat yarın ama 55 çıktı kanda yani başlangıç değerlerinden ziyade artış önemli inşallah bol bol artacaklar
Demi ya boşuna stres yapmayalım yarın yüksek değerleri görürüz inşallah 🙏 seninde gözün aydın musmutlu değerleri görelim o zaman 🥰

Kızlar ya acil bişe diyin kahverengi leke bile denmez akıntı gbi peceteye geldi ama çok az belli belirsiz silince geldi sizce neden

KKizlar sonuç çıkmış 0.1 prolaktin 36 çıkmış ya kafayı yiycem artk her ay aynı şey ya çok yoruldum

Demi ya boşuna stres yapmayalım yarın yüksek değerleri görürüz inşallah 🙏 seninde gözün aydın musmutlu değerleri görelim o zaman 🥰
Çok sağ ol canım 😍Her şeyi stres yapıyor insan zaten bu süreçte çok takılmamak lazım inşallah güzelce artacak değerler🥰

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@Karauzumm:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@asyaa9833:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Cmz
1 Nisan
🔴
@hyl10
1 Nisan
🔴
@Dr Buden
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
🔴
@Heartofqueen
1 Nisan
🔴
@gokceoz09
1 Nisan
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
🔴
@iyilikperisi92
1 Nisan
🔴
1 Nisan
@beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
🔴
@E L B A
4 Nisan
🔴
@melindamel
4 Nisan
@nilepp1
5 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
🔴
@Feyzaakncc
5 Nisan
🔴
6 Nisan
🔴
@memurehanim
6 Nisan
@Ayseeekkk
6 Nisan
🔴
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
🔴
@PrensesAriel
6 Nisan
🔴
@Hayat su
6 Nisan
🔴
@endless love
6 Nisan
🔴
lacivertgibimi lacivertgibimi
7 Nisan
@dceke
7 Nisan
🔴
@aasdfg123
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
🔴
8 Nisan
🔴
@Gzmyts53
8 Nisan
🔴
@aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
🔴
@aysesngul
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
🔴
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@Elif_edanur_61_61
9 Nisan
🔴
B Birinsann
10 Nisan
N niidos
10 Nisan
@menekse_kokusu
10 Nisan
Lazgulu5561 Lazgulu5561
11 Nisan
@DefneM135
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
🔴
hzlsel hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@kahveseverlerden
13 Nisan
@LittleDreams
13 Nisan
@Hakimexanim
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Mrve1201
14 Nisan
@kumsalll123
14 Nisan
@ENISEUSLU
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
Pembeyuvam Pembeyuvam
15 Nisan
@miresl
15 Nisan
🔴
E egeeef
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
🔴
@sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@Sssss sssss
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Hayatlarrr
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
Venev Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@Misako
22 Nisan
@sweetdreams1985
22 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@Ha-ri
23 Nisan
🔴
@ManyakMisir
24 Nisan
@marshmelov
25 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@1ciftyesilgozz
25 Nisan
@mucizegibisin
25 Nisan
golgelericinde golgelericinde
26 Nisan
P psikologanneler
26 Nisan
@sedacamasal
27 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
Efsun18 Efsun18
30 Nisan
@seren cengir
@Miskokulubebis
Maalesef canıım, dün regl oldumm🙏🏻

Kızlar benim 26 nisan bat, 15 nisan’da progesteron hormonu bakacaklar beta da yaptırsam beraber cok mu erken olur sizce🙊 10-11 gün önce kanda cıkan öğrenen var mı? 😅

Al benden bir tane daha :KK48:Bende sabırsızımdır böyle konularda ama bu kez hiç test almadım yapmadımda yapmamada gerek kalmıcak sanırsam bebeklik durum yok çünkü. Biraz stresli zaman geçirdim ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum 😁
Canım almaman iyi olmuş çünkü olunca dürtüyor insanı 😂 şuur falan kalmıyor en iyisi olmaması bak senin de daha gelmemiş hadi bebiş gelsin inşallah onun yerine.

Kızlar suyum geldi yarım cm açılmam var ama sancım yok damar yolu açıldı 24 saat içinde sancım gelmese suni sancıyla doğum başlıcak ne olur dua edin çok korkuyorum
Son durumun nedir? Allah sağlıkla sıkıntısız kucaklamayı nasip etsin. İkiniz de iyi olun inşallah

Kızlar ben dayanamadım dün tekrar beta hcg baktırdım. Yükselmiş ama 2 katı olmamış onu da tam 48 saat dolmadığındandır diye düşünüyorum.Kötü bi durum yoktur değil mi birde şimdiden doktora gitsem mi bilemiyorum. Lütfen yardımcı olun🙏

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    223,3 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar ben dayanamadım dün tekrar beta hcg baktırdım. Yükselmiş ama 2 katı olmamış onu da tam 48 saat dolmadığındandır diye düşünüyorum.Kötü bi durum yoktur değil mi birde şimdiden doktora gitsem mi bilemiyorum. Lütfen yardımcı olun🙏
daha çok yeni bence haftaya tekrar verin stres yapıyorsunuz böyle

X