Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar merhaba ben o çizgileri görüp bir gün gecikince kesin hamile sanmistim kendimi fakat kırmızılar yine beni yalnız bırakmadi H Hello Kity kuzum beni silebilirsin. Moralman biraz düşünce birkaç gündür yazamadım ama sizleri takipteyim insallah her şey gönlünüzce olur. Yeni hamisleri tebrik ediyorum sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah 😊

Hanımlar merhaba ben o çizgileri görüp bir gün gecikince kesin hamile sanmistim kendimi fakat kırmızılar yine beni yalnız bırakmadi H Hello Kity kuzum beni silebilirsin. Moralman biraz düşünce birkaç gündür yazamadım ama sizleri takipteyim insallah her şey gönlünüzce olur. Yeni hamisleri tebrik ediyorum sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah 😊
Sağlık olsun canım. Bende aynı durumdayım zaten. Bir sonraki ay diyelim hayırlısıyla 😍

Morelini düşürme canım her ay hepimizde aynı psikoloji gerçekten zor ben bazen aglıyorum bile insallah mayısta pozitifleri görürsün sıkma canını stres yapma

Amin canım inşallah 🤲🏻Yumurtlamayı tam bilmiyorum canım ama akıntıya bakarak tahmin yaparsam 10-11. Gün filandır🥰
Merhaba sağlıkla kucağınıza alın insallah 💖💖💖 kaç günde bir değerlendirdiniz ben bu ay sadece yumurtlama haftası degerlendirebildim sonrasını degerlendiremicem ümitlenmeli miyim

Kızlar ben çatlamadan sonra 11. Gün idrarda pozitifi görmüştüm ya dün de hcg değerim 92 çıktı yarın yine yaptırıcam normal mi sizce de endişeler hiç bitmiyo ya
Tebrikler sağlıkla kucağına al inşallah. Beta 92 çıktığında adetin kaç gün geçmişti ya da geçmiş miydi acaba?

Benimde senin gibi Kasım ayında bir kaybım var canım. Şubat ayında da kimyasal gebelik geçirdim. İnşallah Rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin.
Aa aslında heosini okudum topiğin ama aklımda kalmamış benimde kasım daydı üzücü ama ne diyelim inşallah sağlıklı yeni bebişler gelir umut herşey çünkü 🥰

Teşekkür ederim canım
Benim adetlerim düzensiz ama tahmini adetim 15 nisan daha gelmedi yani
Benimde 15 Nisan
Biraz önce kaset test yaptım Ace beyazı. Demekki olsa çıkardı o yüzden ben adetimin bekliyim madem.

Merhaba sağlıkla kucağınıza alın insallah 💖💖💖 kaç günde bir değerlendirdiniz ben bu ay sadece yumurtlama haftası degerlendirebildim sonrasını degerlendiremicem ümitlenmeli miyim
Ben adet biriminden itibaren gün aşırı yaptım bata 1 hafta kalaya kadar canım🥰 Önemli olan yumurtlama haftası zaten o yüzden neden olmasın ben yumurtlama tarihimi bilmediğim için biraz uzun süre yaptım

X