Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar banada test perileri geliyor ya. Hep diyorum asla adetim geçmeden yapmıcam. Ama son 2 3 gün geçmek bilmiyor koca ay çabuk geçsede. Daha da tahmini 2 3 gün var bata

aynısını bende hissediyorum bat 18 şimdiden başladı test yapma isteği
Oyy senin daha da çok varmış gerçi benimde adet düzensiz ne zaman olacağımı da bilmiyorum ama son 2 ayı baz alırsam 15ine olmam gerek. Bide erken gebelik testi yok sadece normal var o yüzden 2 3 gün kala çıkar mı bilemedim. sabretmekte zor ya

sırf o yüzden daha test almadım kendimi tutamayıp erkenden yaparım çıkmaz üzülürüm diye valla sabretmek zor alsam mı diye kendimi zor tutuyorum

Ben bat tarihimi bile bilmiyorum zaten tek ilişki yaşadık o da pik günümde sonrası ovu testlerinde bi açık bi tekrar pik derken hiç umudum yok. İlişkiden sonraki 9. Gün bugün dün test yaptım predictor tırt çıktı bugün laboquick kaset test yaptım tırt çıktı daha erken biliyorum ama kutusunda duracağına çöpte dursun İrademe hakim olamıyorum. Diğer testlerde yolda. Çift çizgi görmeyecem içim öyle diyor ama test yapmak da güzel be

Bizimde tek biliyorsun canım konuşmuştuk. Onda da yumurtlama olmuşmuydu bilmiyorum takip yapmadığım için. Benim sat 21 Mart, Batta 18 Nisan bakalım. Dün test yaptım 2 saat sonra kuruma çizgisi çıktı. Bugün gidip test alıp yapmamak için kendimi zor tutuyorum valla. Ama yarın bekleyemez yaparım yine Acaba gidip alsam da bugün mü yapsam :))) Çift çizgi göremeyeceğiz biliyoruz ama yapmadan da duramıyoruz işte

Benim de 15 i ile 18 i arası bu sabah miratech in erken testini yaptım maalesef bembeyaz 10 gündür göğüs uçlarım ve kasik ağrım geçmek bilmedi. Hamile değilsem neyim acaba

ya tek tek eczaneden alma. Netten al topluca ucuza geliyor. Hem bol bol test yaparsın o zaman. 2 güne gelir al da bolca yap
Ben ovü testine de baktım çizgisi çok açık. Artık eminim bu ay olmadı. Mayısa inşallah

Kasımda tek ilişkiyle bilmeden kaldım hamile sürpriiiizzzz yine olsa yine güzel haberler alsak ya. Trendyoldan prodoctor aldım 7 tane 61 TL yarına gelir bakalım

ya tek tek eczaneden alma. Netten al topluca ucuza geliyor. Hem bol bol test yaparsın o zaman. 2 güne gelir al da bolca yap
Ben ovü testine de baktım çizgisi çok açık. Artık eminim bu ay olmadı. Mayısa inşallah
Canım ben eczaneden tanesini 7TL'ye alıyorum. Geçen baktım kargo ücreti ile bu rakama geliyor zaten fiyat. O yüzden internetten almadım. Hem kendimi kontrolde ediyorum böylece

Ya bütün kan sonuçları çıkmış bı tek beta HCG çıkmamış ya of ne zaman çıkar acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…