Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
M Mrs Electrical Engineer mayıs ayında ovü ile takip edecek misin peki kuzum?
Geçen doktora kontrole gittiğimizde kesinlikle ovulasyon testi kullanmanı istemiyorum demişti. Şimdi onu kullanayım desem eşim bin türlü laf edecek doktora gidiyorsun doktoru dinlemiyorsun diye. Kuzum sen testlerin üzerinde oynayabiliyor musun? Benim testte de bir kuruma çizgisi bulsak bari :)))

İnşallah tedavilere ihtiyacınız kalmaz canım. Doğal yolla Mayıs annesi olalım hayırlısıyla

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla doğsun insallah
Belirtiniz var mıydı? Pik günlerimiz aynı ben de test yapmak istiyorum ama iki gün önce yaptığım kaset negatif çıkınca cesaret edemiyorum
Teşekkür ederimm Belirtilerim aslında regl belirtileri gibiydi bel ve sırt ağrısı göğüs ucu hassasiyeti falan. Burda gezinirken yumurtlamanın 12.günü testte çıktığını gördüm. Denedim bende gerçekten çıkıyormuş :)

İşaretlediğim günleri değerlendirdim 9 yazanların biri sabah biri akşam 10.gün de çatladı ama değerlendiremedim eşimin işi sebebiyle. Bugün 11. gün bıraktım artık ovulasyonu batı bekliyorum. İnşallah güzel haberler alırız

Eklentiler

• IMG_20220411_143830.jpg
    145,6 KB · Görüntüleme: 47
Benimde bacaklarıma çekilen agrı ve kasık sancısı var heralde bende bu hafta regl olucam

Merhaba kızlar bu ayı değerlendirdim daha önce betalarım hep 0.01 ya da 0.02 çıkardı adetim 1 gün gecikince beta yaptırdım (yumurtlama üstünden 15 gün geçmişti kesin çıkar dedim beklemedim fazla gecmesini ) beta HCG 1.20 çıktı, adetten tarihinden 3 gün önce yumurtlama değildi ama ilişki oldu acaba geç yunurtlama olabilir mi geç döllenme olabilir mi bu değer yükselir mi bugün 3. Gün hala adet olmadim adet geciktirecek bı ilaç vs kullanmadım bazı kişilerin yükselmiş gördüm siz hiç tanık oldunuz mu yükselen kişilere bat 9 nisandi hala tık yok arada kasıklarıma kramp giriyor akıntım şeffaf.

Canım geçen aylarda bu değerden yükselen kişiler oldu ama bu çok nadir olan bir durum.
Benimde 3 gün önce 1.20 çıkmıştı sonra adet oldum

Canım geçen aylarda bu değerden yükselen kişiler oldu ama bu çok nadir olan bir durum.
Benimde 3 gün önce 1.20 çıkmıştı sonra adet oldum
Hadi yaa... İnşallah önümüzdeki ay olur. Bilemedim ilk kez 1.20 gördüm kısa süre önce ilişki oldu adete 3 gün kalmıştı acaba geç yumurtlamami olmuştur bilemedim

Hadi yaa... İnşallah önümüzdeki ay olur. Bilemedim ilk kez 1.20 gördüm kısa süre önce ilişki oldu adete 3 gün kalmıştı acaba geç yumurtlamami olmuştur bilemedim
Amin inşallah canım.
Geç yumurtlama olsa bile adete 3 gün kala diyorsun. Şimdi de 3 gün gecikmissin
6 günde yerleşip hemen beta yükselmez ki kuzum. Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Arkadaşlar bugün kan verebildim sonunda, yarın doktor randevum var sizce değerler nasıl

Eklentiler

• 42D71E64-5521-47FD-AF26-E37E57CCBD63.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…