Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kafamda herşeyi netleştirmek açısından gidip kan verdim kafam rahatladı testlerle olmuyor en temizi kan :) Güzel haberle gel canım. Bende dün fasulyemin kalp atışlarını duydum gümbür gümbürdü maşallah :)
Maşallah sübhanallah canısı sağlıcakla kucaklamayi nasip etsin inşallah Rabbim sana 😘

Kuzum geç döllenme yumurtan normal yumurtlama döneminden geç oluşup geç çatlarsa ona geç döllenme deniliyor mesela suanki benim durumum normalde bgn yumurtlama dönemimim bitmiş olması gerek doktor yumurtamın daha yeni geliştiğini söyledi geç çatlıcak dedi tutarsa benim geç döllenme olucak adet tarihine daha yakın zamanda
Bu mesajınızı kaç defa okudum..çok umut verdi bana.Acaba böyle olan varmı?

Kizlar bugun rahime gittim filmi ceken radyoliji uzmani gebelige engel bir durum yok dedi ama tam sevinemedim bakar misisniz sonucuma

Eklentiler

• 20220407_132432.jpg
    20220407_132432.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 58
Kuzum daha benim de belli değil ama geç döllenme olmuş olabilir. Ovulasyon testi ile takip ediyordum ama beklediğim tarihlerde yumurtlama yaşamadım. Ovulasyon testim bitince de yumurtlama ne zaman oldu görmedim. Ama geç olduğunu biliyorum. Dün regl günümdu ama olmadım. Testlerim de henüz negatif. Ya geç döllenme oldu ya da geç yumurtladigim için reglimin günü şaştı.

Kizlar bugun rahime gittim filmi ceken radyoliji uzmani gebelige engel bir durum yok dedi ama tam sevinemedim bakar misisniz sonucuma
Ben anlamam canım ama herşeyin normal olduğu yazıyor zaten. İnşallah kısa zamanda hamile kalırsın canım ❤️🥰

Kuzum daha benim de belli değil ama geç döllenme olmuş olabilir. Ovulasyon testi ile takip ediyordum ama beklediğim tarihlerde yumurtlama yaşamadım. Ovulasyon testim bitince de yumurtlama ne zaman oldu görmedim. Ama geç olduğunu biliyorum. Dün regl günümdu ama olmadım. Testlerim de henüz negatif. Ya geç döllenme oldu ya da geç yumurtladigim için reglimin günü şaştı.
Geç döllenme..yani yumurta geç çatlamış anlamına geliyormu? Çünkü ben Ovulyasyon testiyle yumurtayı gördüm ve ilk defa bu kadar uzun sürdü..çatlamasını görmedim..ve sona kadar takip etmedim..en son martın 9 gördüm silik olmaya başlıyor..yani çatlamaya doğru gidiyordu..

Geç döllenme..yani yumurta geç çatlamış anlamına geliyormu? Çünkü ben Ovulyasyon testiyle yumurtayı gördüm ve ilk defa bu kadar uzun sürdü..çatlamasını görmedim..ve sona kadar takip etmedim..en son martın 9 gördüm silik olmaya başlıyor..yani çatlamaya doğru gidiyordu..
Geç yumurta oluşmuş ve geç çatlamış demek. Ama Martin 9 u da çok Muş canimm. Şimdiye birşey varsa çıkardı kesinlikle

Geç yumurta oluşmuş ve geç çatlamış demek. Ama Martin 9 u da çok Muş canimm. Şimdiye birşey varsa çıkardı kesinlikle
Bencede.Son iki gün testler kurudukca gösteriyor.Kardeşim bir anne olarak diyor..ilk çocukta öyle oluyor..umut olarak diyor belki geç döllenme((

Doğru canım cnku bu ay benim ole oldu doktor kontrolündeyim sürekli yarın gene gidicem döngümün 21. Günündeyim düşün çatlamadı yarın ögrenicem gelişip çatlamısmı diye 2 gündür gerçi akıntım vardı değerlendiriyorz 3 gündür de eğer tutarsa işte benimki geç döllenme olcak böyle olanlar olabiliyor bazen kadınlar ayda 2 defa da yumurta görüp çatlayabiliyor baZen de geç

X