Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de bahsettiğim gibi regl döneminde rahim duvarı inceliyor. Yumurta da henüz falükül fazda.
Hormonlarınıza baktırmak için mutlaka regl döneminde gitmelisiniz.
Fakat yumurta, rahim kalınlığı için regliden birkaç gün sonra ya da biliyorsanız en iyisi ovülasyon döneminde gidebilirsiniz.
Gittim canım döngünün 8. Günü. Çok güzel bir kaç yumurta da gördü ama vajinada baya enfeksiyon var dedi. (Yakamı bırakmıyor zaten şu engeksiyon tekrarlıyor sürekli) 🤦🏻‍♀️Antibiyotik ve ovül verdi 7 günlük bir tedaviymiş. Bitince korunmayı bırakabilirsin dedi ama yumurtlamayı kaçırırım büyük ihtimalle😞😞Bu ay da gitti yani çok üzgünüm😢

Papatyam hiç emin olamadım kan testi vermeye de açıkçası korkuyorum. Birde regl sancım var sanki şuan. Sabah ola hayrola yarın erkenden sağlık ocağına giderim belki
Kuzum hamilelik ağrısıda aynı o şekilde ağrı giib ama kalıcı ağrı değil geliyor geçiyor dinlendikce,istersen bir kaç gün bekle öyle kan ver en azından varsada düşük değerle öğrenmezsin çünki o süreçte zor oluyor 2 günde kan istiyor stresli geçiyor

Yaaa, hadi hayırlısı. Mayıs bizim ayımız olsun bari 🥰 ama şimdi senden geri kalamam ben, hemen regl olmam lazım 🤣🤣
Valla bi rahatlama geliyor gerçekten 😆😆 doktor beni bu ay sallamadı zaten.. takılın bir sonraki reglde gelin dedi 🤣🤣 ohh bi rahatladım ki.. Bebiş yoksa hemen gelmen lazım su soğuk ama girince alışıyorsun 😅

Kızlar şuna bir bakın hele bisey var mı?

Eklentiler

• IMG_20220407_171340.jpg
    IMG_20220407_171340.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 68
Merhabalar arkadaşlar başka bir başlığa yazmıştım ama buradan da yazmak istedim, reglim 3 gün gecikti, evde bir tane miratech marka erken gebelik testim vardı, bugün ilk idrarımla o testi yaptım, eklediğim görseldeki gibi belirsiz bir çizgi çıktı, 5 dk içinde. İşin kötüsü covid oldum 4 gündür karantinadayım kan vermek icin karantinamın bitmesini beklemem lazım.çok kötü denk geldi bu durum. Sizce gebelik gözüküyor mu? Umutlanmalı mıyım
Maşallah sübhanallah canım var tabii🤩🤩🤩 adını listeye yazıyorum hamilelerimiz artsın yahu 🤩🤩🤩

Galiba öyle... Gerçi benim yumurtlama 29 mart daha erken ama işte göğüs ve kasik agrisi çok olunca insanın aklı kalıyor
Canim benim de geç döllenme olabilir diye düşünüyorum. 26 veya 27 mart olabilir. Tam emin değilim. İnşallah kırmızı çizgileri görürüz birkaç güne 🤲😍❤️

X