Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy eveeet 😳 ben nasıl onu okumadan aldım yaa 🤦 erken gebelik dedim özellikle ama yaa yazıklar olsun bak nasıl üzüldüm şimdi 😒 ve 50 ml diyo ölçümüne.. dışındaki paketi de açmıştım, değiştirmezler de şimdi bunu yaa offf
Yaaa aynısını bende yapmıştım biliyor musun bana da bu da erken ölçüyor demişlerdi bir acele aldım eve gelince fark etmiştim değiştiremedim de kahrolmuştum🤦‍♀️😂😂

Evet kızlar bu da son hali bi yarım saat geçti sayılır😇 bu testte beni yanıltırsa daha testlere güvenmeyeceğim gerçekten 😅 bir dakikada anlaşılır bir şekilde silik çizgi çıktı resmen

Eklentiler

• C119D6BF-21E2-4A12-B66B-4D3AC039D5B2.jpeg
    C119D6BF-21E2-4A12-B66B-4D3AC039D5B2.jpeg
    129,9 KB · Görüntüleme: 99
Kızlar benim 5-6 damla kahverengi kiremit rengi gibi değişik leke olmuş. Yumurtlamadan sonra 8. Günde gelmişti bugün de gelmiş az önce fark ettim. Yerleşme kanamasına benziyor ama neden sabahki testim negatifti 😕

Ay cok sevindiiim yazık yani verdiğin paraya resmen gereksiz bir test 😅😅
Ay evet göğsüme bi öküz oturduydu 🤣
Ay ben çok sevindim senin adına bazıları cazgirlik yapiyo cunku
Eneee kimmiş o cazgır? 😁
Gözün Aydın ne aldın şimdi?
Predictor early aldım bu sefer kuzum
Aldığın test predictor early mi? Eşim dün ondan almış altında 81 tl etiketi vardı sonradan fark ettim 😳😳 ve 50 ml mi yazıyor ölçümüne yani yanlış anlamadiysam beta değeri 50 ve üstünü mü algılıyor sadece? Ben baktım ama görememiştim ya
Evet 81 TL ydi. Ölçümüne bakmadım tatlım ama öyle olduğunu sanmıyorum. Düşük HCG algılıyor diye biliyorum
R Random3 yaaaa benim evde geçen aydan kalan predictor early varmış 🤣🤣
Sana inanamıyorum gerçekten 🙈 ooohh sabaha gelsin early ler 😁

Canim ne belirtilerin vardı? Benimde var ama bu sabah negatif çıktı. Ama içimdeki şüphe geçmiyor.
Ben daha cuma günü kan verdim negatif ama diğer ikisinde de bu belirtiler vardı kaşık agrılarım var hemen hemen 1 Haftadır bat 6 nisan normalde bu kadar erken başlamaz birde bu şekilde olmaz agrılar diğerlerinde ki agrılarıma benzettim göğüs uçlarım çok açıyor fazlasıyla ve hiç geçmiyordu bu belirtiler negatif olmasına rağmen içimizde şüphe vardı eşimde aynı şekilde bence var sende bi haller var diyordu sonra bugün dayanamadım yaptım yine

Ben daha cuma günü kan verdim negatif ama diğer ikisinde de bu belirtiler vardı kaşık agrılarım var hemen hemen 1 Haftadır bat 6 nisan normalde bu kadar erken başlamaz birde bu şekilde olmaz agrılar diğerlerinde ki agrılarıma benzettim göğüs uçlarım çok açıyor fazlasıyla ve hiç geçmiyordu bu belirtiler negatif olmasına rağmen içimizde şüphe vardı eşimde aynı şekilde bence var sende bi haller var diyordu sonra bugün dayanamadım yaptım yine
Bende 3-4 gün sonra tekrarlıcam canım bende bu sabah predictor early yaptım negatif çıktı. Ama belirtiler fazlasıyla var bilemedim ya

Göğüs ucu belirtisi bende de var çok acıyor inanilmaz hassaslar ve adet olacakmış hissi var ama bisey yok 🤷🏻‍♀️ bel ağrısı ve yumurtlamadan bugüne 2 kere kahverengi 5-6 damla akıntım oldu. Yerleşme kanamasına benziyor çünkü bende ara kanama hic olmaz hic yasamadim bugüne kadar. Myom polip kist falanda yok 😕

Göğüs ucu belirtisi bende de var çok acıyor inanilmaz hassaslar ve adet olacakmış hissi var ama bisey yok 🤷🏻‍♀️ bel ağrısı ve yumurtlamadan bugüne 2 kere kahverengi 5-6 damla akıntım oldu. Yerleşme kanamasına benziyor çünkü bende ara kanama hic olmaz hic yasamadim bugüne kadar. Myom polip kist falanda yok 😕
Canım inşallah hamilesindir bu kadar çabana karşılık alacaksın Allah’ın izniyle 🙏🏻

İnşallah vardır canım sadece biraz sabretmek gerektiğini öğrendim düşün cuma hiçbir şey yoktu bugün böyle inanılır gibi değil 🙏🏻

Bu ayki son testim, Ace beyazi😂 partalina_ partalina_
Bi aşılamamda 12. Gün pozitif görüp 13. Gün siliklesmişti sanki bnmde dün hastaladım ateş boğaz ağrısı gece 12 iydi açık de idik iğne oksijen bugün de covid testi yaptrdık negatif di o kadar kötüydümki kan bakın diyemedim iğne de öle yapıldı var mı yokmu bilmiyom 31. Gün adetin Yumurtlamanın 17. Günü testi en son 14. Gün yaptım dün soğuk su içmiştim Bogazım şişti her zerrem agrıyo akıntım artı istiğfar ettim rahatladım . DNA hasar falan bnde istiyorum bklm bize ne zaman nasip olcak

X