Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 10tl lik de 20ml ölçüyormuş resmen yanlış test kurbanıyız.. naapsak?? Sen o testi bat günü için sakla istersen
Arayacağım şimdi tatlım değiştirirler mi diye, yoksa napalım aptallığıma üzülüp oturucam totomun üstüne

Benim 10tl lik de 20ml ölçüyormuş resmen yanlış test kurbanıyız.. naapsak?? Sen o testi bat günü için sakla istersen
Kuzum aradım yalvardım, ağladım sızladım ikna ettim değiştirecekler şimdi gidiyoruz almaya. Üstüne 15 TL daha vericem

Açılmış paketi almazlar da, 50 ml nedir ya. Beta 50 olana kadar gözümle baksam idrara anlarım zaten erken diye kazıklamışlar bide püü.

Anam bende prodoktor aldım ilaç 35 tuttu nasıl olduysa ben onunla birlikte 75 TL ödedim baya pahalanmis herşey gibi testlerde öyle

Aldığın test predictor early mi? Eşim dün ondan almış altında 81 tl etiketi vardı sonradan fark ettim ve 50 ml mi yazıyor ölçümüne yani yanlış anlamadiysam beta değeri 50 ve üstünü mü algılıyor sadece? Ben baktım ama görememiştim ya

Kızlar hatırlarsınız bata 5 kala kan testi vermiştim negatifti ama benim içim hiç rahat etmedi çünkü belirtiler öyle çok ki bende bugün tekrar test yapmak istedim normal test vardı elimde ve ilk 1 dk da çıktı bu şekilde sizce ?

Eklentiler

• 915D6A6F-3E7E-471D-874E-1B3FFE799EC8.jpeg
    78,7 KB · Görüntüleme: 77
Canım harika, 1 dk da çıktıysa bu daha da belirginleşir kaç gün var bata?

Bence muhtesem çıkmış bu cizgi

Canim inofolic diyosun sanirim inofolic combi etken maddesi inositol le folic asit benim doktorum onu verdi bana onu kullaniyorum fiyati 128 tl den almistim 1 ay once 20 tane var icinde doktor sabah aksam bir tane gunde 2 tane demisti pkos falanda yok bende gebelige hazirlayici dedi ama cok buyuk Bi ilac yumurta kalitesini artiriyomus dedigin gibi ben gunde bir tane icebiliyorum.. bide 2 tane kullansam 10 gunde bir biter 128x3 olarak hesapla fiyatini 1 ayda neredeyse 400 lira cok fazla pahali degilmi gerci bilmiyorum diger vitamin fiyatlarini ama ben gunde bir taneyi zor iciyorum istersen resmini atarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…