Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar Mart ayından dün gece itibariyle elendim oysa ne güzel belirtilerim vardı😅
H Hello Kity canım beni bat 13 nisan olarak ekleyebilir misin🥰
İnşallah bu son beklediğimiz ay olsun nisan ayı ile beraber güzel haberler alalım😍

Merhaba kızlar Mart ayından dün gece itibariyle elendim oysa ne güzel belirtilerim vardı😅
H Hello Kity canım beni bat 13 nisan olarak ekleyebilir misin🥰
İnşallah bu son beklediğimiz ay olsun nisan ayı ile beraber güzel haberler alalım😍
Ah şu belirtiler 🤣 hoşgeldin canım bu son olacak inşallah inanıyorum 😘🤩

Bana da doktorum adetleri düzenlemesi için vermişti döngüm 40-50’li günleri bulunca. 15-25. Günler arasında kullan dedi. Sitede başlıklarda araştırınca yumurtlamayı gördükten sonra kullanmak gerekir diyenler olmuş. Bu döngümde ilaca başlayamadım. Ovulasyonla takip ettim 17. Gün çatlama gördüm, 32 gün sürdü döngüm. Acaba yumurtlamayı gördükten sonra ilaca başlasam sorun olur mu?
Siz burada yazılanlara göre uygulama yapmayın. Doktorunuz size döngünüzü kısaltmak için vermiş. İlacı bıraktıktan 3-5 gün sonra regl oluyorsunuz yani 29-30 gün oluyor döngü o zaman. Döngüsü kısa olanların zaten yumurtlamadan sonrasına denk geliyor. Bence yine doktorunuza danışın, geç kaldığınızı yine de bugünden başlayıp başlayamayacağınızı öğrenin.

Siz burada yazılanlara göre uygulama yapmayın. Doktorunuz size döngünüzü kısaltmak için vermiş. İlacı bıraktıktan 3-5 gün sonra regl oluyorsunuz yani 29-30 gün oluyor döngü o zaman. Döngüsü kısa olanların zaten yumurtlamadan sonrasına denk geliyor. Bence yine doktorunuza danışın, geç kaldığınızı yine de bugünden başlayıp başlayamayacağınızı öğrenin.
Anladım çok teşekkür ederim doktoruma ulaşmaya çalışayım

Merhaba kızlar bir şey soracağım benim Haziran ayında lh, e2, tsh, fsh ve prolaktin hormonlarına bakılmıştı bir sorun çıkmamıştı yeniden yaptırmam gerekir mi acaba üstünden biraz süre geçmiş

Kızlar aranız da bu ay famera kullanan var mı
Merhaba canım, ben de polikistik var, ilaçsız bazen adet bile görmüyorum. Evleneli 4 ay bitti, doktora gittik ne olup olmadığını tam öğrenmek için. Çünkü eşimde bende çok çocuk istiyorduk. Yaşlarımız da erken değil, eşim 29 ben 27, çok ünlü ve başarılı bi doktor önerdiler. Hemen gittik. Famera 25 mg verdi, sadece 5 gün günde 1 tane kullanmamı söyledi. Kullandım, geçen hafta kontrole gittim ve yumurtam büyümüş. 17-18 oranlarına ulaşmış. Çok sevindik. Sonrasında 5-6 gün bekleyeceğiz bakalım çatlama olacak mı dedi. Olmazsa çatlama iğneleri oluyormuş sanırım. İki gün önce gittik, çatlama gerçekleşmiş, progesteron testi verdim hemen 3,00 çıktı. Çok şükür, şimdi bekleyeceğiz dedi hocamız. Eğer adet görürsem döngü tekrar olacak, adet görmezsem eğer hamilelik testi yapacağım. Bakalım hayırlısı neyse o olsun inşallah hepimiz için 🥰

Kızlar adetim bitenden beri yapıyorum bugün 10. Gün daha kırmızı çıktı. Yumurtlama yakın mıdır acaba 🥴

Eklentiler

• IMG_20220317_134925.jpg
    IMG_20220317_134925.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20220317_134917.jpg
    IMG_20220317_134917.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 29
Mrb kızlar hayırlı kandiller dualarda buluşalım bu akşam 🙏🤰💕😇hazırlıklar nasıl gidiyor benim tam gaz devam ediyor dün ban yediğim için giremedim 😍aranızda clife macun kullanan var mı bu ay

Mrb kızlar hayırlı kandiller dualarda buluşalım bu akşam 🙏🤰💕😇hazırlıklar nasıl gidiyor benim tam gaz devam ediyor dün ban yediğim için giremedim 😍aranızda clife macun kullanan var mı bu ay
Hayırlı kandiller canım 🌿 sen yumurtlama görmüş müydün?

X