Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• Screenshot_20220316_174243_com.huawei.android.launcher.jpg
    Screenshot_20220316_174243_com.huawei.android.launcher.jpg
    178,2 KB · Görüntüleme: 38
Sağol tatlım 😘🥰 3 ay kullanıp ara veriyorlar ya da başka tedaviye geçiyorlar.

Valla hangi iğne diye sormadım kuzum, bu ay olacakmış gibi adapte etmek istedim kendimi ☺️ inşallah gerek kalmaz. Bizim bi minnoş var köpeğimiz. Daha 11 aylık ama kalp ve şeker hastası. Onun tedavi ve insülin ilaçlarına ayda 1500 ödüyoruz zaten anamız ağladı bu aralar 🤦 umarım diğer minnoş da artık üzmeden gelir
Bu aya odaklan ve olacağına inan 🤗🤗🤗

Şimdilik plana sadık kalıyoruz bir seyler var kasıklarımda çok agrıyor yumurtalar yumurtalar 😍😍🤗

Eklentiler

• Screenshot_20220316-183828_My Calendar.jpg
    Screenshot_20220316-183828_My Calendar.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 36
14. gün olmuyor kuzum zaten 2 sefer ovulasyonda ben daha erken yumurtladığımı fark etmiştim ama akıntı olayını anlamıyorum işte
Evet senin erken görünüyor. Benim 14 veya 15 de oluyor. Akıntı az az başlıyor doğurgan döneme girince. Yumurtlama ve çatlama günü yoğun oluyor. Çatlama günü hatta aşırı yoğun oluyor bende

Ben kullanıyorum, henüz başlamadım bu ay ama doktorum her ay reglimin 15.günü başlatıyor
Bana da doktorum adetleri düzenlemesi için vermişti döngüm 40-50’li günleri bulunca. 15-25. Günler arasında kullan dedi. Sitede başlıklarda araştırınca yumurtlamayı gördükten sonra kullanmak gerekir diyenler olmuş. Bu döngümde ilaca başlayamadım. Ovulasyonla takip ettim 17. Gün çatlama gördüm, 32 gün sürdü döngüm. Acaba yumurtlamayı gördükten sonra ilaca başlasam sorun olur mu?

X