Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam
Umarım hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip olur. Başlık burdaki herkese şans getirsin benim nisandan bir beklentim yok maalesef sadece herkese şans dilemeye geldim
Allah razı olsun canım sağol. Ama beklentisiz olunan anda şakkadanak geliyor bebisler

Ahh bende öyle tam bi ümitleniyim diyorum sonra içimden bi ses hayal kırıklığı yaşama diyo
Ya niye böyleyiz biz belirti aramıyorum yine üzgünüm. Test yapmadan bekliyorum yine üzgünüm. Bu ay su inadımı devam ettireyim bir sonraki ay salicam kendimi testler havada ucusacak

Sizi okudukça öyle hevesle diyorum ki hem sizin için heycanlaniyorum gördükçe hemde kendimi izliyorum ama 3cu gün yumurtlama dan sonra dün degrlendirdik ve 3 gündür sağ kasığımda bı tuhaf batma oluyo ki daha önce böyle olmaz hemde 10 gün kala hiç olmaz açılışı dün yapabidkim yumurtlama kaçmış olabilir mi kendimi izliyorum dinliyorum bazı şeyler benziyo 1 gecede o batma bu kadar yoğun olur mu diye soruyorum kendime kaçtı mı aceba tren

Bugün sigarayı bırakmaya kalktım. Daha hiicc icmedim öğle yemeği üstüne icmemek için kendimi zoorr tuttum ama verseler yerim şuan bırak icmeyi çocuk da yoksa boşa içmiyorum insallah vardır

Kızlar katı bir akıntım olmuş içinde nokta kadar kırmızı bisey var sanırım adet oluyorum dikkatli bakmasam farketmezdim zaten karnım da ağrıyor
Yerleşme lekesi olabilir yumurtlamadan 6-10 gün sonra oluşan birşey sen dikkat et sıcak duş veya masaj felan yapma belki yerleşme aşamasında canımm.Bata daha var çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…