Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah kuzum ya inşallah sağlıklı ilerler gebeliğin bizlerede dua et olur mu
İnşallah tez zamanda hayırlısıyla sağlıkla kavuşursunuz bebişlere, benim de durum kesin değil henüz tabi mol gebelik 3 kimyasal gebelik olunca tam sevinemiyoruz
Ay ben ben 1 yılı aşkındır yılın belli zamanlarında deneme yaptım mesela. Kızım birkaç gün erken doğsa boğa burcu olacaktı çocuğu ikizler olsun diye 40+1 e kadar tuttum içimde kendime nasıl acımıyorsam artık ikinci de yay olsun istedim ki ev curcuna olsun şaka bir yana Allah herkesin gönlünde mini hayırlı bir şekilde versin

Yumurtlamadan 2 gün sonra ki ilişkiden gebelik olur mu sizce bata 12 gün varevime geldim şükürler olsun insanın evi gibisi yok gerçekten hayırlısı Rabbimden rabbim hepimizin duasını kabul eylesin kızlar iki gündür yumurtlamadan beri sağ kasığımda ağrı kramplarim oluyo bugünde öyle belime vuruyor sancısı

Benidee eklermisinz bat 15 nisan

Ben de öğretmenim hocam aynı fikirler benim beynimde de donuyor valla.

cok üzüldüm kaybınız icin, inşallah en yakın zamanda saglıkla kucagınıza alırsınız bebişinizi. ben de hep ay hesabı yapıyorum ama sonra üzülüyorum, 2022 ye yetişemedi ama hayırlısı boyleymiş. buarada ne zamandır soyleyecegim şu profildeki kedinin totosunu yerim ben cok tatlı

Çok teşekkürler Amin inşallah sağlıklı bir şekilde tekrar nasip olsun hepimize. Gurbette de yaşayınca insan istemez 10 günün bile hesabını yapıyor. Bu benim okuldaki çocuğum derslere katılır derslerden atılır falan sert erkeğimdir kendileri

Evet bir de o hesaplar var ben de aralıkta doğarsa dönemi kapatırım hesabindayim ama nasip bakalım... Hele Bi olsun da bu gidişle
Kızımda herkes dedi ki erkenden başla denemelere hemen çocuk olmuyor, hemen oluverdi doğurdum mu ağustosta bir de darbe zamanı Zor bir süreçti rapor açısından. İnşallah bu sefer de aratmadan versin rabbim yaş geçiyor artık bu sefer zaman seçme lüksüm yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…