2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
3, 62mm çıktı bebek alttan bakınca kalp atışı duyulur bu boyutta ama alamıyorum dedi. Alttan gelişim 6,0 hafta diyor zaten 8. Haftanın içindeyim ben. Geç döllenme olasılığı yok
kuzum hemen kötüyü düşünmeyelim başka doktora gideblrsin yada bir hafta daha bekleyebilirsin. 8. Haftada duyanlar oluyor. senin için dua edeceğim.:dua:

3, 62mm çıktı bebek alttan bakınca kalp atışı duyulur bu boyutta ama alamıyorum dedi. Alttan gelişim 6,0 hafta diyor zaten 8. Haftanın içindeyim ben. Geç döllenme olasılığı yok
Canım inşallah haftaya duyulur veya başka bir doktora gidip o doktorun görüşünü de alabilirsin ben de olumlu düşünmekten yanayım ama umut tacirliği yapmak da istemiyorum inşallah bir mucize olur ve duyarsın kalp atışını💛

Canım inşallah haftaya duyulur veya başka bir doktora gidip o doktorun görüşünü de alabilirsin ben de olumlu düşünmekten yanayım ama umut tacirliği yapmak da istemiyorum inşallah bir mucize olur ve duyarsın kalp atışını💛
Canım inşallah ama umudum pek yok açıkçası. Ben geçen haftadan bir terslik olduğunu anlamıştım. Çünkü benim geç döllenme olasılığı yoktu, yumurtlamadan 12 gün sonra pozitifi gördüm zaten. Nasip diyorum ya, Allahım sağlıklı evlat versin, hep duamız böyle oldu

ya herkesin başka yaklaşımı var tabiki. konunun uzmanı değilim diyemeyeceğim işim gereği zaten bunlar üzerine. ben kundak işini mantıklı buluyorum ama çocuk dönmeye başladıktan sonra bırakmak lazım. yaklaşık 4 aya tekabül ediyor o da.
Benim pek bilgim yok vallahi. Araştırıp öğreneceğim her şeyi. Daha yolun başı :) ama doktordan öyle duyunca paylaşim dedim

Canım inşallah ama umudum pek yok açıkçası. Ben geçen haftadan bir terslik olduğunu anlamıştım. Çünkü benim geç döllenme olasılığı yoktu, yumurtlamadan 12 gün sonra pozitifi gördüm zaten. Nasip diyorum ya, Allahım sağlıklı evlat versin, hep duamız böyle oldu
1 yıl önce aynı şeyi yaşadım. Ama hep kötüye hazırlamıştım kendimi..belki de olumsuzu ben cagirdim diye biraz kızıyorum şu an keNdime. Senden ricam daha bitmedi bitince zaten üzüleceksin. Şu son haftanı umutlu geçir bebeğine konuş güzel olacak diye enerji ver olmuyorsa zaten hayırlısı odur. Benim doktorum sağlıklı olsaydı tutunurdu. Zaten sağlıksızmiş demişti. Belki devam etseydi altından kalkması zor olan başka bir sorumluluk başlardı. O yüzden rabbimden hayırlısını dile ve kendini yıpratma. Tekrar nasip olacak, oluyor ama inşallah bebeğin seninle kalır 🙏

Kesinlikle öyle canım benim hamile kalıyor olman bile o kadar olumlu bir durum ki benim yumurta rezervim yaşıma göre azdı çok ağladım, çok zor günler geçirdim tedavi görmeden çocuğum olmaz diyordum hatta tedaviyle olacağı bile belli değildi çünkü hemen tutmayabiliyor ama işte mucize oldu ve doktor önce deneyin sonra tedaviyi düşünürüz dedi bunu dediği ay kendiliğimden hamile kaldım bazen her şeyin sebebi var ve her şey olacağına varıyor kalp atışını duyman da bir mucize olur ama duymazsan da hayat yine mucizelerle dolu 💜

Kızlar maalesef bebeğimin kalp atışı duyulmadı, alttan da baktı duymadı. Bu boyutlarda duyulması gerekti, ama yine de haftaya tekrar gel, fakat gelişmeyecek gibi duruyor dedi. Çok üzgünüm ama yapacak bir şey yok maalesef. Nasip diyorum
Dualarım seninle canım🤲🏻 İnşallah bebeğin önümüzdeki hafta ben burdayım diye sürpriz yapar🌸 umut hep var hakkında hayırlısı olsun rabbim gönlüne göre versin inşallah🤲🏻

Merhaba arkadaşlar 🥰
Beni de ekleyebilir misin rica etsem🙏
inşallah sağlıkla kavuşuruz hepimiz bebeklerimize❣️
Yaş 36 2. Çocuk
6+2 kese ve kalp atışı
30 mayıs doğum

Canımm🙄 ya ne denir bilmiyorum şuan cuma saati senin için dua edeceğim🤲 Zordur biliyorum ama lütfenn güZel düşünmeye çalış başka bir doktoru dene ne biliyim 8. Hafta 9. Haftada duyanları da duyduk🤲İnşallah öyle olacak inanalım🤲❣️

Canımm🙄 ya ne denir bilmiyorum şuan cuma saati senin için dua edeceğim🤲 Zordur biliyorum ama lütfenn güZel düşünmeye çalış başka bir doktoru dene ne biliyim 8. Hafta 9. Haftada duyanları da duyduk🤲İnşallah öyle olacak inanalım🤲❣️
İnşallah canım

Merhaba ben artik burda takibi bıraktım ama sizi merak ediyordum. Inşallah haftaya güzel haber alırsınız. 9. Haftada da duyan var inşallah olur lütfen üzülmeyin. Takdir allahin ne yapsakta , inşallah haftaya guzel haberi verirsiniz. En azindan düşünün bekletmis hemen olmaz dememiş. Rabbim hakkınızda hayırlı haberler nasip etsin

Merhaba ben artik burda takibi bıraktım ama sizi merak ediyordum. Inşallah haftaya güzel haber alırsınız. 9. Haftada da duyan var inşallah olur lütfen üzülmeyin. Takdir allahin ne yapsakta , inşallah haftaya guzel haberi verirsiniz. En azindan düşünün bekletmis hemen olmaz dememiş. Rabbim hakkınızda hayırlı haberler nasip etsin
Amin, inşallah. Çok teşekkür ederim

kızlar pıhtılaşma sorunu olan ilaç ya da iğne kullanan var mı gebeliğinde? ne kullanıyorsunuz yazabilir mi bana

kızlar pıhtılaşma sorunu olan ilaç ya da iğne kullanan var mı gebeliğinde? ne kullanıyorsunuz yazabilir mi bana

Ben kullnıyorum cnm coraspin ve oksapar iğne kullanıyorum mthfr a128c homozigot mutant olduğum için. İlk gebeliğimde doğuma kadar vurmuştum sanırım yine öyle olur.

X