2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kizlar bebegim 4 bucuk aylik 6 kg 100 gr.Doktor sorun yok dedi. Hareketleri falan guzel nesesi yerinde sukur. Sizce cok mu az kilosu?Babam az deyip duruyo ama her vebek tombis olmak zorunda degilki boyu da 64cm

Bilgilwndjrme icin tesekkurler

Niye biberonla vercenki. Ne güzel sütün varmış masalllh bol.bol içsin bebegin..
Canim biberon kolayina geliyo. Benim gogus ucu da cok yok zora gelmek istemiyo reddediyo .Sadece gece uykusunda emiyo. Her zaman emmeli ki emdikce artmali. Sadece makineyle sagmak yetmiyo ayni verimi alamiyorsun.

Valla bende ayniyim..sabahtan beri uykusu var uyutuyorum yarim saate kalkiyor..bi ton isim var ogluma okul gosteri kiyafeti yapmam lazim ama hicbiseye yetisemiyorum..biraz uyusa yapicam bisryler yada dinlenicem biraz ama firsat vermiyor kucuk hanm

Çok yorucu yaa bazen benim bebeğimde memede uyuyo uyanıyor bı daha uyumuyo. Onunla uykuyu alıyorlar heralde

Mama dr vermeme gerek olmadigini soyledi.bence acliktan degil artik temas bagimlisi oldugunu dusunuyorum.surekli kucakta falan tutsam uyur saatlerce..ama yatirinca hep bi kalk anne beni bi sar sarmala modunda..emzik 4cesit almisti eaim hepaini denedim almadi1oglumda hic kullanmamisti ne bi eron ne suluk kizimda oyle olucak sanirim

Canim biberon kolayina geliyo. Benim gogus ucu da cok yok zora gelmek istemiyo reddediyo .Sadece gece uykusunda emiyo. Her zaman emmeli ki emdikce artmali. Sadece makineyle sagmak yetmiyo ayni verimi alamiyorsun.
Tabikkiii. Hiç biberonu karistirmicaksin . Yoksa bı müddet sonra seni istemiyor. Dediğin gibi biberon kolayına geliyo. Ben başlarda mana verdik arada fakat iki aydan sonra hiç vermedim..aklı erdikce beni istemez diye düşündüm. İyikide öyle yapmışım.ins sütün artar canimm

Ve uyandı 40 dklik uyku,tekrar pispisladim 20 dk uyudu..mamada verdim.bukadar az uyumak gelişimini etkiler diye çok korkuyorum.hala ayakta
Valla bende ayniyim..sabahtan beri uykusu var uyutuyorum yarim saate kalkiyor..bi ton isim var ogluma okul gosteri kiyafeti yapmam lazim ama hicbiseye yetisemiyorum..biraz uyusa yapicam bisryler yada dinlenicem biraz ama firsat vermiyor kucuk hanm

Kizlar bebegim 4 bucuk aylik 6 kg 100 gr.Doktor sorun yok dedi. Hareketleri falan guzel nesesi yerinde sukur. Sizce cok mu az kilosu?Babam az deyip duruyo ama her vebek tombis olmak zorunda degilki boyu da 64cm
Masallh kilosu bence iyi. Dört ay için normal gibi canım.. her çocuk tombul olmaz ya minyon bı bebek olacaktır.

Benimki bazen geceleri cok guzel uyuyo. Uyaniyo 2 kere ama emip uyuyo geri. Sutum var aslinda ama gunduz emse bol bol gelecek.
Onceden benimki de iki defa kalkardı ama 1 aydır arttı kalkmalari önce emziriyorum ben de bakıyorum doymuyor mama veriyorum ama onun da hepsini bitirmediğini için kalanını bitirmeye uyanıyor
Benim de uyku sersemiyse öyle emiyor bir de gece ona çözüm bulamadim

Ve uyandı 40 dklik uyku,tekrar pispisladim 20 dk uyudu..mamada verdim.bukadar az uyumak gelişimini etkiler diye çok korkuyorum.hala ayakta
Sanmiyorum gelisimlerini etkilesin.gecici bi donem ama zor gecicek gibi..9bucuktaa gece uykumuz basladi ve ben yine emziriyorumgece kac kere kalkariz allah bilirr..bir an once gecsin bu donem...uykusuzum ve.her yerim agriyor yat kalk dinlenememekten....

Zaten sahura kurmuyorum saat ne olsa 2 saatte kalkar diye 4-4.30 gibi kaldırıyorumarım hemen geçer. Biz 5 aylık olduk 2 hafta sonra tadimlara başlarım , 6 ay dolduktan sonra başlama niyetim vardı .Bu durum böyle giderse öne çekeceğim.

Demin yazali ne kadar oldu bilmiyorum ama ben yine emziriryorum..artik saat falan kalmadi surekli yat kalk modundayimbide ek gida donemimiz var onumuzde..ayy gozumde canlandi maziii...insallah hersey yolunda gider ne diyelim..su uykusuzlugu atlatalim yoksa cildiricammm

Bende olmadım daha 5 ayligiz .ve üzerimde 20 kilo fazlalık var.nasil oldu anlamadım bile.dogumdan sonra şiştim resmen.umarim odemdir
Ben regl oldum ona rağmen 20 kilo fazlam var üzülmeyin sizi teselli edeyim diyetisyen bebek 2 aylık olunca diyete başlayabiliriz dedi benimki 4 ayı geçti ama başlamadık cunku onun vereceği ogunleri hazırlamaya vakit yok

Ben hala regl olmadim ve sanirim olamadigim icin ellerim vs sisti. bedenimde odem olustu. benim gibi olan var mi?
Oruç tutmayı deneyin bende olmamıştm ramazan orucuna başladım 5.gün oldum şimdiden 55 kiloya düştüm bile. Çok hızlı kilo kaybediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…