2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydin canim çok sükür sende bebişinde sağlıklısınız en önemlisi bu yakın zamanda oda gelicek evine senin göğüsüne konucak
Son aylar biraz zorlamaya basladi sağlıkla kavusalım hepimizde zorluğu unutulur gider doktorlar ne zaman cikar dedi bebis icin

Öyle valla cidden unutuyorsun :) bugün soracağım bakalım tahminen bir zaman söyler herhalde

Teşekkür ederim siz nasılsınız bebisler nasıl iyisinizdir inşallah
İyi olmaya çalışıyoruz biz de, hastanede yatışa devam, dediğiniz gibi sürekli nst, muayene vs . Yeter ki iyi olsunlar da dayanırım modundayım ben de
İnşallah en kısa zamanda taburcu olup kucağınıza aldığınız günleri de göreceksiniz çok şükür entübe olmadı diye anladım değil mi?

Bende alayım cnm o zaman sağol
El&ayak şişmesine ne önerirsiniz kızlar?
Ayaklarının altına yastık koyup yukarıda tutmaya çalış cnm
Aradada ılık tuzlu suda dinlendir

Gözün aydın canın.Kız bir tane mesajıma dahi cvp yazmadın:) Son dönem eziyet gibi kurtuldun canım.Dikişlerin ağrıyor mu?Bebiş ne zaman cıkacak?

Senin son durum ne canım?Bebişler kaç kg olmuş?

Senin son durum ne canım?Bebişler kaç kg olmuş?
Benim aynı, yatışa devam, bazı günler yoğunlaşıyor kasılmalar, bazı günler daha rahat oluyor, dün baktılar kilolarına ama pozisyonları çok uygun değildi hatalı olma ihtimali varmış o nedenle, 2 kg civarındalarmış

Aşkoomm sağsalim geldi yaa bune şükürrr tedavisi iyi gitsinde gelişirr kurban olduğumm
Sen nasılsın
Ben bugün dayak yemişim gibi uyandım başım kafam çatlıyor resmen bi uyumuşum ölü gibi hiçte sevmem bukadar uyumayı

Yaaa küçükkk bebeeeek en kısa zamanda bebeğinize kavuşcaksınız inşallah

Günaydın canıım bizde seni özlüyoruz bebişin ve sen iyi olda gelirsin yakında son ayların güzel halleri yok bence çorabımı bile giyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…