2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Verirsin ya bence

Evet kremi de ekledim listeye aldım zaten kuzu pijamada eklerim aldım nasılsa 2-3 takım tarak kime kız banamı

Canım yapmaz ki asla
4 ay önce beşik aldım bırak kurmayı hâlâ holden yatak odasına taşımadı parçaları.
Ah ah söyletmeyin beni a dostlar
Rahat bir karakter demekki sen hamilelikte boşver canını sıkma kendini de yorma doğumdan sonra bağır çağır,ben de öyle yapcam

Olsun olsun güzel haberlerle çıkınca o yorgunluk gözüne gozukmemistir bile
Zamanında sağlıkla güzellikle gelsinler bebisler

Ben şu pompa gibi olanı aldım o daha kullanışlı
Yeni doğan için en iyisi o pompalar diyorlar canım bende bir tane alacağım, 6 aydan sonrada aspiratör kullanabilirmişiz öyle yazıyor nette. Tabi sınırlı bir şekildeymiş yine. Listeme ekliyorum senin pompalardan
El&ayak şişmesine ne önerirsiniz kızlar?
Tuzu kesmek, bol su ve çok yorulmamak bolca dinlenmek sanırım. Ben sık sık uzanmaya çalışıyorum ayaklarımı dinlendiriyorum henüz şişme yaşamadım
Tendon zedelenmiş canım sağ elimi kullanamıyorum şu an
Geçmiş olsun canımm, seninde elini kullanmaman zorlamaman lazım iyileşene kadar. Sargıda mı elin?

Kızlar günaydın sizinle sohbet etmeyi özledim ya :) yazanlara soranlara cevap veremediğim herkesten de Allah razı olsun. Ben dün eve geldim. Annemde adanadan geldi hastaneden çıkmadan önce kızımı görmeye gittim minnacık bişi vücudu hala kırmızı tabi. Yüzüstü yatırmışlar gözünü kapamışlar yüzünü göremedim maalesef. Ama iyi görünüyordu bende kan uyuşmazlığı olduğu için bebek pozitifti onun tedavisi yapılıyor şimdi. Sizde durumlar nedir iyice ağırlaştınız tabi. Son ayların o güzel hallerini yaşayamadım siz bol bol yaşayın kızlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…