2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
o 1 ayla da bitmiyor daha lohusalık var 40 gün bidaha cocuk istemicekler
Hahaha belkide kızz 2ci bebeyi artık yeni ev alanaa kadar yapamam masrafı çok genede buna yetişir ama ikinciye pek yetişmez kiradayız herşey pahalı artık epey sıkışırızz allah yardım ediyorr ama zorlanırız

Merhabalar sizlere bı sorum olacakti ben 3 lu test yaptırdım eğer yaptirdiysaniz bana bilgi verir misiniz doktora gitmem daha 1 ay var ben sonuçlardan pek anlayamdim e nabiza böyle bir sonuç cikmis

Eklentiler

• Screenshot_20220421-205226.png
    53,8 KB · Görüntüleme: 74
Merhabalar sizlere bı sorum olacakti ben 3 lu test yaptırdım eğer yaptirdiysaniz bana bilgi verir misiniz doktora gitmem daha 1 ay var ben sonuçlardan pek anlayamdim e nabiza böyle bir sonuç cikmis
Canım ben üçlü test yaptırmamıştım 2li de birşey çıkmadığı için ama değer normal yazıyor bence bir sıkıntı yok

Kızlar aramızda yaptıran vardı yardımcı olursanız

valla çok kadınsı gösteriyor ben daha naif, sade olmak istiyorum.
Ah işte benden biri kuzu bundan alıcaksan pudrasıda var oda güzel
Ah birde kucağıma alıp dönseydim evime benden mutlusu yoktu ama bunada şükür
Kuzum olsun ya şimdi vaktinde doğanda girebiliyo küveze sağlıklı olsun da eminim sen sabredersin
Hahahaahha adam birazdaha sabrediversin vallahaa biz baya uzun zamandır etmiyoruzz şu zamandan sonra daha hiç dokunmaz bana
Biz en son bebeğin temelini atmıştık

Öyle düşünme 1.cide her şeyi sıfırdan alıyorsun. 2. De sadece eksikleri

Kızlar ben kontrolden çıktım. 2 kilo olmuşuz haftası ile uyumlu dedi doktor.
İlk defa NST ye girdim onun sonucuda güzel.. İdrarda enfeksiyon devam.. Şerefe monurol saşeee extra antibiyotikte vermiş bu sefer 3 gün kullanılıyormuş 3 hafta sonra bir sonraki kontrol.. Ve 32. Hafta raporu alındı belirsizlik bitti

Harikaaa

Maşallah büyümüş iyi çok şükür kuzu burdan herkes doktordan güzel haberlerle dönünce seviniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…