2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İyi bari gelmemişler o kadar anlayış varmış. Benim de bel sırt ağrısı oluyor iyice ayakta duramaz oldum

Hastane fotoğrafçısı tanıdık istediğimiz zaman çekebilir. 2. gün mantıklı

Evet bildirim geldi de bakmadım daha ben

Tabi ilk gün zaten doğumhanede fln çekilir o kadar . 2.gün biraz daha toparlNabilirsin . Süslenirsin fln .
Walla bn baya bişe aldım hem yenidoğan hem daha büyük . Eksiği olan varsa baksın

Nebileyim canımm bakalımm inecekmi dönecekmi
Benim oğluş sanırım döndü kafası yukarıda gibi geliyor bana sünden beri.Çünkü nefes almakta çok zorlanıyorum ve o kısımda sert bişeyler var.

İyi bari gelmemişler o kadar anlayış varmış. Benim de bel sırt ağrısı oluyor iyice ayakta duramaz oldum
Bebişler büyüdükçe iskelet sistemi dengesi de değişiyor işte.Son 1.5 ayımız kaldı hayırlısı ile.Çok ağrın olduğunda parol iç kuzu.

Odada eş dost da çekebilir bence ama doğum anı ilk kavuşma vs çok duygusal oluyor.
Ben de tutucam fotoğrafçı doktorum çekerim derse gerek kalmaz.

İlk mi senin

İçiyim mi dün içsem dedim geri içmedim

Ay ders çalışıyordum ayaklarımı sallandırıp oturdum hep hafif şişiyordu kalktım resmen yürüyemedim çorapları bi çıkardım aman Allahım kocaman olmuş ayaklarım nasıl şişmiş bi garip geldi ya çok zayıf normalde ayaklarım eşime diyorum nolmuş şunlara bak

Olabilir canım zaten çoğu şeyde pisikolojik degilmi

Oda doğru ama benim Altan muanesinde bir korkum var belki onu yenmek için pisikolojik olarak faydası olabilir ama cesaret edemiyorum

Reactions: Jou
Sağol canım benim sağolsun kızlar dedi sık sık yicem bakalım ilaç falan kullanamam heralde çarşamba sorucam doktora
Baştan neye alıştırırsan öyle gider diyorlar ama bence bebeğin cildi ile ilgili ve vez kalitesi de önemli.

Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın
Sağol kuzum biraz daha iyim zaten vücut olarak iyim öksürük var bitek o beni korkutuyo ciğerlere indiyse diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…