2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
yine spinal olursam olası bi baş ağrısı için bende kahve koyacağım cantaya bitter çikolata ve atıştırmalık unutmayayım bari.

Covidde bende çekmiştim kuzu bide yeni çikmıştı korona griple atlattım çok şükürr eşim ağrılı geçirdi allah kimseye yaşatmasınn
Amin gerçekten çok zordu
Bu ağrıların da ona eş değer olacağına hiç ihtimal vermezdim açıkçası
cennet niye annelerin ayakları altında dediklerini anlıyorum şuan

MC06 canoo nerdesin geldiler mi dün adı lazım olmayanlar
Koşuşturma vardı 2 gündür canım.Kpedere kanamam olduğunu demiştim ya onun üzerine gelmekten vazgeçmişler.Herşey eşimden kaynaklanıyor anlayacağın.Dün biz iftara gittik onlar gelmedi.
Sen nasıl oldun geçti mi ağrın?

Bende 1 er paket 1 ve 2 numara prima premium care aldım.Doğduktan sonra alacağım belki alerji vs yapar belli olmaz.

Reactions: Jou
Bende 1 er paket 1 ve 2 numara prima premium care aldım.Doğduktan sonra alacağım belki alerji vs yapar belli olmaz.
Evetttt oyüzden diyorum ya boşunada almak istemedim son zamana karar vericez bez kaçmıyor sonuçta ister indirim olsun ister olmasın umurumda değill yapcak birşey yok eninde sonunda alacaz genede

Kızçeme bunu aldım baktım süslü bir şeyi yok annemde foto falan çekeriz niye almadın deyince
Eki Görüntüle 3049819
Çok tatlı yaaa güzel güzel giydirir sülersin
Evetttt oyüzden diyorum ya boşunada almak istemedim son zamana karar vericez bez kaçmıyor sonuçta ister indirim olsun ister olmasın umurumda değill yapcak birşey yok eninde sonunda alacaz genede
Aynen kuzum.Stok yapıp elimizde kalmasındansa sonradan almak daha mantıklı.

Çok tatlı yaaa güzel güzel giydirir sülersin
Aynen kuzum.Stok yapıp elimizde kalmasındansa sonradan almak daha mantıklı.
Indirimle alsak o zaman gene aynı indirimle alamıcaz meseka hiç farketmiyorr hala araştırıyoruz eşimle ama o daha çok araştırıyor tabii mayıs sonunda iyice bi bakarızz

Indirimle alsak o zaman gene aynı indirimle alamıcaz meseka hiç farketmiyorr hala araştırıyoruz eşimle ama o daha çok araştırıyor tabii mayıs sonunda iyice bi bakarızz
Kuzu 1 ve 2 numara fiyatları uygun oluyor zaten.Numara büyüdükçe fiyat artıyor adet azalıyor.Kampanyalar denk geldikçe büyük numara stoklarız.En çok 4 ve 5 numara kullandım ben kızımda mesela.

Reactions: Jou
Kızımın adı Azra Elif
Defne Lina Ada Luna bu isimleri de beğeniyorum.

Kızlar öksürüğe ne iyi gelir en çabuk ciğerlerimi üşüttüm sanırım karnım ağırıyo öksürdükçe
Ah canım ya çok geçmiş olsun kızlar demiş zaten tereyağı pekmez şifa olsun canım
Perine masaji nasıl yapacağız ki kendimiz taharet bile zor alıyoruz
Kızçeme bunu aldım baktım süslü bir şeyi yok annemde foto falan çekeriz niye almadın deyince
Eki Görüntüle 3049819
Ay çok tatlış çok
Güle güle giysin prenses
Perine masajı açılma için değil ki ama
Doğumda kesi dikiş olmasın diye orayı yumuşatma için yapılıyor
Ama yapabilene tabii
Belki ilk sen dogurursun o hic belli olmazda ama elbette vakti zamaninda dogsun hepside saglikla
Aaa senle aramızda 2 gün var
Bakalım ilk kim doğuracak
Hahahaha hiç belli olmazzz evett kuzuuu sen zaten kesin sezaryen benim bebede dönmezse sezaryen belli yukarda hala
Kuzu dur daha çok haftamız var
Döner daha o kaç kere
Hele aşağı inmesine daha var
Hemen sezeryana odaklama kendini

Nebileyim canımm bakalımm inecekmi dönecekmi

Alsamda eşimi dinletemiyorum hayatım vallahaa umurumda degil para ondan çıkıyorr
Baştan neye alıştırırsan öyle gider diyorlar ama bence bebeğin cildi ile ilgili ve vez kalitesi de önemli.
Kızlar öksürüğe ne iyi gelir en çabuk ciğerlerimi üşüttüm sanırım karnım ağırıyo öksürdükçe
Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın

Anaa ertesi gün mü oluyor çekim bende kargoda yazdığımı ilk gün verecektim foto çekimi olur diye

Aynen bence ayrı almak daha mantıklı
Doğum gününde de oluyo ama ertesi gün odaya gelip işte ailecek anne baba fln süslü püslü çekim yaptırabiliyorsun . Ayy az önce aldım iç zıbın ayrı alt üst ayrı tulum ayrı. E bebekte %50 indirim var sahura özel hemn bakın

Evet onlarda aklımda daha erken diye koymadım koydukça eksik çıkıyor gerçekten benim de unuttuklarım varmış yazınca farkettim

Bulantının geçmesine sevindim.

Bende de gece yatarken deli gibi bacak ağrısı yan tarafı özellikle. 2 gündür de sırt ağrısı dayak yemiş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…