2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Anaaa ben şok

Reactions: Jou
Eskiye göre iyi alıyorum ya demir kabızlık yaptı diye bırakmıştım yeni magnezyum iyi geldi ondan beri hemen hemen düzenli alıyorum

Yaa sanki kabızlık yapmıştı bnde biraz ihmal ettim. Ama kullancam artık bi de öğürüyorum çok içerken ilaç ya hele imom beni benden alıyo
İmom un ilk kutuda bende öyleydim kokusu mahvediyordu. 2. kutuda onu yaşamadım ya koku falan yok. Sahte mi ki diye düşündüm bende geçen gün

Elçooom vitamin aliyorum ya onun icinde de var demir ama tabi yeteri kadar olmasa gerek. Ben direk demir hapi sevemiyom sanirim ama mecbur tabi kullancaz

Benim doğum yapacağım hastanedeki çocuk doktorları burun aspiratörünü önermiyorlar
Burun içindeki damarlara zarar veriyormuş
Onun yerine serum fizyolojik kullanın dediler
Bende almadım bu yüzden
Serum fizyolojik sonrası çekmeden asla rahatlamıyor canım bir miktarı dışarı çıkıyor sadece :/ bende serum fizyolojik sonrası çekiyorum mecbur ancak öyle rahatlıyor açılıyor burnu.

Folik asiti emzirme döneminde mi içmeni söyledi?
Evet, bu arada yanlış anlaşılma olmasın düzelteyim, benim folik asit vitamininin içerisinde tüm vitaminler var (nerdeyse hepsi) emzirirkende bebeğin ihtiyacı olacak dedi doktor bir tek benim sütümden alacağı için ihtiyaçlarını.

Benim doğum yapacağım hastanedeki çocuk doktorları burun aspiratörünü önermiyorlar
Burun içindeki damarlara zarar veriyormuş
Onun yerine serum fizyolojik kullanın dediler
Bende almadım bu yüzden
Kuru çekersen zararlı serum fizyolojik ile çekince bir sıkıntı yaşamadık biz. Duşta da güzel açılıyor burunları ama biraz büyüyünce...

Tek bildiğim kovboy yazmıştım sildim aa cidden var öyle tipler yaa ama ne güzell yağmur ve güneş yaşanılası yer. Annen içinde gözünaydın canım

Yaa sanki kabızlık yapmıştı bnde biraz ihmal ettim. Ama kullancam artık bi de öğürüyorum çok içerken ilaç ya hele imom beni benden alıyo

Al bedenden de okadar yani benimde midem bulanıyor artık okadar çok ki birde doğum yaptığımda 2. En sevineceğim durum ilaç yok artık ama az kaldı canım dayanalım:)

İmom un ilk kutuda bende öyleydim kokusu mahvediyordu. 2. kutuda onu yaşamadım ya koku falan yok. Sahte mi ki diye düşündüm bende geçen gün
aaa kokmayan imom a imom demem ben oyy kokmasın kuzum işte boşver iç . Belki de alıştın sana öyle geliyo ama bn bi alışamadım ya ilk hamileliğimde de içiyordum sonra istifra ediyordum tekrar içiyordum

Al bedenden de okadar yani benimde midem bulanıyor artık okadar çok ki birde doğum yaptığımda 2. En sevineceğim durum ilaç yok artık ama az kaldı canım dayanalım:)
Ahh kuzum doğumdan sonra da devam edebiliyor ilaçlar mesela bu Demir e özellikle devam ettirebilir. İmom da içiliyordu sanki yanlış hatırlamıyorsam

Halsizlik çok oluyor
Ama onun dışında çarpıntı vs olmuyor çok şükür

All kuzumm vallahaa banada burama kadar geldi arrtıkk vitamin midemde bulanıyorr ama mecbursunn bebeğin sağlığı için bunlarr seni yerim benn
Ya kullandığımız kalsiyumun bile tek bize değil bebeğe de çok faydası var bebeğin beyin gelişimini etkiliyordu omega 3 te öyle

Ahh kuzum doğumdan sonra da devam edebiliyor ilaçlar mesela bu Demir e özellikle devam ettirebilir. İmom da içiliyordu sanki yanlış hatırlamıyorsam
İmom yani omega 3 emzirme döneminde vücudu dinç tutuyormuş canım arkadaşım söylemişti ne zaman onu bıraktım sersem gibi dolaştım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…