2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Şükürler olsun Allahım herşey yolunda dedi doktorum hatta geçen haftaya göre daha iyi olduğumu söyledi minikim 1800 gr olmuş nst ye girdim oda iyi çıktı çok sevindirik oldum yaa
Hadi gözün aydın,ayy böyle güzel haberler aldıkça nasıl mutlu oluyorum var yaa inşallah hepimiz sağ saglim alırız kucağımıza
Maşallah bebişe büyümüş bayağı ❤
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız,gözünüz aydın
Kızlar bu tarz ürünlerde eksiğim var mı? Bugün bu işi bitirmek istiyorum

Pişik Kremi
Deterjan
Emzik Biberon Temizleyici
Biberon
Emzik
Burun Aspiratörü
Tırnak Makası
Bir eksik yok gibi canım. Burun aspiratöründe otri bebeyi önerebilirim çok memnun kaldım.

Hayırlı olsun canım çok sevindim inan.Hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah.Bu arada ben de maraşlıyım:)

Kızlar bu tarz ürünlerde eksiğim var mı? Bugün bu işi bitirmek istiyorum

Pişik Kremi
Deterjan
Emzik Biberon Temizleyici
Biberon
Emzik
Burun Aspiratörü
Tırnak Makası
Ben böyle bir fırça seti alacağım canım ne kadar gerekli bilmiyorum ama yenidoğanlarda deri dökülmesi olurmuş böyle fırçalar rahatlatırmış diye okudum. Eğer buna benzer bir ürün eklemek istersen listene.

İnş canım inş böyle güzel gitsin herşey sağlıkla alalım kucağımıza

Kızlar bugün hem idrar ben kan tahlili vermiştim . Demir hapını düzenli kullanmıyordum düşük çıkmış DEMİR yine

Neden düzenli kullanmıyordun canım :) bu aralar daha ihtiyaç duyuluyormuş demir ve kalsiyuma ondan yetmemiş olabilir

Bende e bebeğin baby plus markasını alacaktım aklımda olsun o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…