2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
o setler cok işe yarıyor içinde herşeyi oluyor ve cokta bişey almaya gerek kalmıyor. cabuk büyüyorlar zaten

Yaaa ben panik oluyorum onları okuyunca bazen es geçiyorum yazdıklarını okumuyorum

Tövbestf... korkutma lennn ben oyüzdende bakmıyorum yaa

Kuzum bende 2 hastane çıkışı var biri 5 Li diğeri 20 Li yeter diye düşündüm. Zıbınlar hediye geldi sayısını bilmiyorum ayınıda zarf zıbın (4tane), 2 tane renkli zıbın aldım 3 aylık, 3 lü bir şey aldıydım ay onun ismini unuttum. Bir iki parça daha var 6 aylık felan.. Genelde 3-6 - 6-9 daha iyi oluyor zamanla alıcam bende..

5 yıl gecti ama unutmuşum coğu şeyi sözde tecrübeli anneyim
Olur kuzum öyle hayat gayesinden insan en iyi bildiği şeyi bile unutabiliyorsun bende de çok kıyafet yok tek tük idare edecek kadar.. Nasılsa yaz bebekleri ihtiyaca göre doğduktan sonra da ekleriz sıkıştırma hiç kendini, idare edecek kadar al gerisi hallolur

Enfeksiyonla şekeri yükseltirmiki acaba dedim ayvamı yaptı yada hurma
Hurma olabilir birde bnde dikkat ediyorm sekerime kuzum ama stresli oldugum gun de etkilio yemek kadr streste yukseltiyor. 120 yi gecmedigi surece strese sokma kendini dedi dahiliye dr. Yuklemede aclik sekeri 100 cikinca dahiliyeye gorn demisti kadın dogumcu takip ediyorm evde.

B

Ben 2 dozda vuruluyor 20-24 haftalarda diye biliyorum
Allah Allah neyse yırttık
Bizim burada civil yok netten aldım bende kuzu
Kuzu ben anlamadım haa
Ay yanlış alıntılamışım kuzu kusura bakma ya

Heeee evett kuzu olabilir yarın bakalım heyecanla bekliyorumm

haklısın canım hayırlısı ile vaktinde sağlıkla alalım da kuçağımıza eksikler nasılsa tamamlanır

bile bile hamile insanın evine misafirliğe gelen insanları ve hizmet bekleyenlere nasıl sinir oluyorum var ya bi de senin küçük çocuğun var
8 aylık oldum canım benim kv hala ağır bişey kaldırdığımda kp bırak kaldırma dese kaldırmayıp napacak diyen vicdanı olmayan biri...Sadece kendilerini düşünürler.Eşime de sürekli beni kötüler.Uğraşmıyorum artık hiçbirinin ne dediği umrumda değil.

Açılma iyice artana kadar bekleyip artınca sezeryana alacaklar canım

Amin amin inşallah
İnşallah sıkıntısız atlatırsın süreci.Kuzenimin iki çocuğu da 7 aylık doğdu biraz kuvözde kaldılar, bir sıkıntı yaşamadılar canım.Biz artık 8 aylık olduk içini ferah tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…