2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahah aranıyosun bi gitde rahatlasınlar artık o hemşire gitti bakalım yenisi vurucakmı aşı yok dedi vurulmuşsun falan dedi işte ama bakalım hiçte gidesim yok evde çok iş var
Valla yeter dediler artık enişteme kadar aramışlar dün sağlık ocağına gelsin diye o zaman yoktur kalp atışı içindir sen git önden sonra ben gidecem bakalım

Bence bahane değil canım.Annenin sağlığı tehlikeye giriyor bebeğin de öyle.Kardeşim kilolu doğmuş annem günlerce tedavi görmüş kardeşimi de vakumla vs çekmek zorunda kalmışlar o zamanlar.Keza eşimin teyzesi de 5 kg ya yakın bebek doğurmuş.Kadın kanamadan gidiyormuş. Allah korusun yani.

Beni de dün 2.doz tetanoz için aradılar
Ay kesin bana da vurucaklar içime doğdu şuan

Bizim bu işler neden bitmiyor ya hu
Ya hiç sorma ya yapsan bi dert yapmasan bi dert bunaldım yemek yapmaktanda sıkıldım sadece yatmak istiyorum
Valla yeter dediler artık enişteme kadar aramışlar dün sağlık ocağına gelsin diye o zaman yoktur kalp atışı içindir sen git önden sonra ben gidecem bakalım
Hahaha bana bişey olmazsa sen mi gidicen vay bee

Emzirme konusunda bilgisi olan var mı? Danışmanlık almayı düşünüyor musunuz? Bebek emmezse diye ben çok endişeleniyorum
Emzirmeyle ilgili şunu söylemek isterim: bu kadar pozitif, doğal ve içgüdüsel bir süreci 'acaba emmezse' gibi bi düşünceyle negatife dönüştürmeyin. Bebekler ve anneleri doğum anından itibaren bu süreci çok güzel yönetip, yaşayabilirler.

Teknik kısımla ilgili olarak önceden bilgilenmekte fayda var. Bebek emerken nasıl tutulmalı, kaç kez emmeli, emmek onun için ne ifade ediyor, bebekler sadece acıkınca mı emer vs.. Gibi konularda doğumdan önce bilgilenmekte fayda var.
Google'a Tomrisin Emzirme Notları yazın, orayıda okumaya başlayın inşallah.
Henüz bakmadım ama youtubeta falan vardır konuyla ilgili videolar.
Bir de eğer bu konuyla ilgili güzel bir kitap varsa onu da buraya yazarım inşallah.

Derindondurucu var odada o çıkacak fon perde gelecek gardrobun camlı bölmesine kapitone yetmedi oraya dikilecek

Eklentiler

• IMG_20220412_143546.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20220412_143438.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20220412_143353.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20220412_143337.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20220412_143329.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 77
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…