2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay bende yatamam o zaman benim de küçük bi yastığım var sarılmadan uyuyamam yastıkta aynı şekilde

Valla iftardan sonra anneme geldim oturuyorum aynı ağrılar oluyor otur kalk yat sürekli bu şekilde sen napiyon
Aynenn yaa otur otur totom ağrıdı
Bende napem evde tek başıma almira dövüyo benii kocim diyo döv kızım anneni diyor terbiyesizzz dünden razı

Kızlar aranızda tesettürlü olan var mı
Ben bir türlü gecelik bulamadım tesettürlülere göre ya
Sırf bu yüzden bir şey alamadım
Hepsi çok kısa ve açık
Canım bende tesettürlüyüm de özelde yapacaksan tesettür geceliğine ihtiyaç var mı ki?
Ayy haber ver bizede kuzu inşallah gösterir
Gösterdi gösterdi teyzesiiii
Ayyy aynı babası
Ama bebeğin kilosu fazla suyu fazla
Yediğime içtiğime çok dikkat etmem lazım artık
2175 gr. Olmuş fazla hızlı ilerliyor böyle giderse normal doğum riske girer dedi doktor
Ayrıca ferritin depoları boşalmış diye bi de rapor çıkartıp ilaç yazdı iğne. Yarın onu da yaptırayım bakalım inşallah iyi gelir
Evet canım 32+ olması lazım. Mümkünse 32+0 yada 32+1 i geçirme
Raporda da doğum öncesi analık çalışabilir durum raporu yazıyor

Çok zarif gözüküyor gecelikler
Evet bende çok beğendim, sempatik_kız a fikir olsun diye buldum.

Ben bi tane almıştım annem getirecek onu ama o da karnımdan dolayı olur mu emin değilim
Bende çok çözmüş sayılmam gecelik işini.
Ay bende yatamam o zaman benim de küçük bi yastığım var sarılmadan uyuyamam yastıkta aynı şekilde
Ay evet, aynı rahatsızca yatmacaya devamke

Yaa görmüşsünüz yüzünü Azra hanımın

Ahhhhh kaderdaşım bende de araba ve puseti yok en büyük parça olarak gitgide zamlanıyorlar nasıl yapıcaz
En son Derya Baykal gibi evde bebek arabası ve puset yapmaya başlıcam kendi imkanlarımla
Ben çok oldu yıkayalı bence yıkamaya başla ütüyü de yavaş yavaş halledersin
Kız sen keseyi görür görmez ıslak medil istiflemeye başladın zaten sana yetişmem mümkün değil şaka bi yana en iyisini yaptın benimki tembellik ay sonu başlıyorum

Ahahah valla öyle oldu

Hafta olarak sadece 32 hafta mı yazıyor raporda yoksa 32+1 vs tarzında ibare oluyor mu acaba..
Tahmini 32+1 de randevum. Şu durumu net öğrensem doktorada yazıcam ben kaçınca haftadayım diye

Bende Allah’a emanet alışveriş yapıyorum şans eseri acemilik ne yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…