2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yastıktan ilk gece hiç memnun kalmadım ben canım, çünkü kafam başka yastıkta rahat ettiği için hamile yastığında rahat edemedim. Kolumun altına da normalde ben yatık koyarım sarılır gibi yatarım fakat kolumda çok rahat etmedi hamile yastığında. Kendim için söylüyorum bana çok gerek yokmuş hala rahatsız yatacaksam..

Bence en doğrusunu yapıyorsun, özellikle bebekleri ilk iki ay bağışıklık sistemleri çok gelişmediği için doktorlar dikkat edin diyorlar. Bende bir süre evime ya kimseyi davet etmeyeceğim yada bebeği çok yaklaştırmayacağım.

Bu arada şu gecelikler çok hoşuma gitti bakmak istersen ☺️

Eki Görüntüle 3045929 Eki Görüntüle 3045930
Ay bende yatamam o zaman benim de küçük bi yastığım var sarılmadan uyuyamam🤭 yastıkta aynı şekilde

Valla iftardan sonra anneme geldim oturuyorum aynı ağrılar oluyor otur kalk yat sürekli bu şekilde 😂 sen napiyon 🤭
Aynenn yaa otur otur totom ağrıdı😂😂😂😂
Bende napem evde tek başıma almira dövüyo benii kocim diyo döv kızım anneni diyor terbiyesizzz dünden razı😂😂

Kızlar aranızda tesettürlü olan var mı
Ben bir türlü gecelik bulamadım tesettürlülere göre ya o_O
Sırf bu yüzden bir şey alamadım
Hepsi çok kısa ve açık
Canım bende tesettürlüyüm de özelde yapacaksan tesettür geceliğine ihtiyaç var mı ki?
Ayy haber ver bizede kuzu inşallah gösterir 🥰
Gösterdi gösterdi teyzesiiii🤩
Ayyy aynı babası 😂
Ama bebeğin kilosu fazla suyu fazla
Yediğime içtiğime çok dikkat etmem lazım artık
2175 gr. Olmuş fazla hızlı ilerliyor 😓 böyle giderse normal doğum riske girer dedi doktor 😔
Ayrıca ferritin depoları boşalmış diye bi de rapor çıkartıp ilaç yazdı iğne. Yarın onu da yaptırayım bakalım inşallah iyi gelir
Şeker de olabilir ama emin değilim belki tansiyon, susuzluk, uykusuzluk tetikliyor birde polen mevsimi kuzum oda etki edebilir.

Kuzum 32+0 da alıyordun dimi, raporda tam ne yazıyor yarın alınca buraya yazar mısın çok kafamı kurcalıyor şu 32 hafta mevzusu..
Evet canım 32+ olması lazım. Mümkünse 32+0 yada 32+1 i geçirme
Raporda da doğum öncesi analık çalışabilir durum raporu yazıyor

Çok zarif gözüküyor gecelikler 😍
Evet bende çok beğendim, sempatik_kız a fikir olsun diye buldum. ☺️

Ben bi tane almıştım annem getirecek onu ama o da karnımdan dolayı olur mu emin değilim🥲
Bende çok çözmüş sayılmam gecelik işini.
Ay bende yatamam o zaman benim de küçük bi yastığım var sarılmadan uyuyamam🤭 yastıkta aynı şekilde
Ay evet, aynı rahatsızca yatmacaya devamke 😁😁

Canım bende tesettürlüyüm de özelde yapacaksan tesettür geceliğine ihtiyaç var mı ki?

Ayyy aynı babası 😂
2175 gr. Olmuş fazla hızlı ilerliyor 😓 böyle giderse normal doğum riske girer dedi doktor 😔
Ayrıca ferritin depoları boşalmış diye bi de rapor çıkartıp ilaç yazdı iğne. Yarın onu da yaptırayım bakalım inşallah iyi gelir

Yaa görmüşsünüz yüzünü Azra hanımın😍

Ahhhhh kaderdaşım bende de araba ve puseti yok en büyük parça olarak 😆 gitgide zamlanıyorlar nasıl yapıcaz 🙈
En son Derya Baykal gibi evde bebek arabası ve puset yapmaya başlıcam kendi imkanlarımla😂
Ben çok oldu yıkayalı bence yıkamaya başla ütüyü de yavaş yavaş halledersin
Kız sen keseyi görür görmez ıslak medil istiflemeye başladın zaten sana yetişmem mümkün değil 😂 şaka bi yana en iyisini yaptın benimki tembellik ay sonu başlıyorum 😁

En son Derya Baykal gibi evde bebek arabası ve puset yapmaya başlıcam kendi imkanlarımla😂

Kız sen keseyi görür görmez ıslak medil istiflemeye başladın zaten sana yetişmem mümkün değil 😂 şaka bi yana en iyisini yaptın benimki tembellik ay sonu başlıyorum 😁
Ahahah valla öyle oldu🤭😂😂

Ayyy aynı babası 😂

Hafta olarak sadece 32 hafta mı yazıyor raporda yoksa 32+1 vs tarzında ibare oluyor mu acaba..
Tahmini 32+1 de randevum. Şu durumu net öğrensem doktorada yazıcam ben kaçınca haftadayım diye 🙈

Evet bende çok beğendim, sempatik_kız a fikir olsun diye buldum. ☺️

Ben bi tane almıştım annem getirecek onu ama o da karnımdan dolayı olur mu emin değilim🥲
Bende çok çözmüş sayılmam gecelik işini.

Ay evet, aynı rahatsızca yatmacaya devamke 😁😁
Bende Allah’a emanet alışveriş yapıyorum şans eseri acemilik ne yapalım 😆

X