2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Başka bişey için kullanırsın sende :)

Reactions: Jou
Evet kuzu veriyolar tabi bencede ya abartıyorız gerçekten ve bunun sonu yok
az önce kargo geldi bu 1 numara bezler ne kadar küçükmüş böyle ya ben 5 sene aradan sonra unutmuşum bu bez işini felan keşke 2 numara ile mi başlasaydım bilemedim
Kız daha dün burda dedim 1 numara çok küçük diye
garantiye al derim. Sonra gelmeyenler geliyo fln derken daha iki iki iş olur . Ya bi de şu var bebek ziyareti bence max yarım saat olmalı ya fazlası cidden gereksiz . Anne bitmiş zaten bi gidin de rahat edelim beaaa
Evet gerçekten de öyle olmalı yani zaten lohusa kadın tamam kimse ayağı kaldırmıyo ama genede anlayışlı olmak lazım ne biliyim birde bizde gelen bir çeşit bişey yapıp getiriyo bu güzel bitek

Boşuna masraf ettiğimi düşündüm yanii

doğuma yakın kullanmaya başla canim zaten bebiş memeyi doğru kavradığı zaman yarada pek olmuyor.

Reactions: Jou
Çok iyi yapıyorsun canım minişlerimizin korunmaya ihtiyaçları var. Bende istiyorum senin gibi inşallah insanlar anlayışlı olur.

Benimde çevremde gecelik giyen yok hiç o yüzden bende kararsız kaldım burda görünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…