2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Lohusa gecelikleri pahalı zaten tek parça almak mantıkl ya hepside fistanlı en sevmediğim deli olucam😂

Ben alıcamda ne alıcağıma kararsızım

Baktımda beden bitmiş çoğunda ya

Hahahahahahah hayal ettiğim ve bana gelen😂

Kuzu genelde sonda takıyolar alttan bunun için gecelik daha iyi bide takılmazsa wc ye gidiliyo pijamayı sıyırma derdi var ama gecelik direkt yukarı kaldırıcan kontrol falan da ediliyomuşya
Evetttt doğru aslında gecelik daha rahatt ama nebileyimm kanama geçircez çok slttan biyerde kenardan gelmesin sonra ondan yaanada korkuyorumm

Geldi geldi. Hepsini aynı beden almama rağmen bir tanesi hem çok büyük hemde şekilsizdi. Mağazaya gidip iade ettim. Yerine üstüne para ekleyip bir elbise gecelik aldım en uygun o vardı şansıma favda ekliydi. Ama hamile geceliği değil sonradan yazın iyi kötü giyerim diye aldım. Pentide zaten her şey uçmuşşşş deli fiyat, onun akşamı aldım Lcw dan gecelikleride 🙈
Ooo sen baya iş hallettinn hangisi büyük geldii

Lohusa gecelikleri pahalı zaten tek parça almak mantıkl ya hepside fistanlı en sevmediğim deli olucam😂

Ben alıcamda ne alıcağıma kararsızım

Baktımda beden bitmiş çoğunda ya

Hahahahahahah hayal ettiğim ve bana gelen😂

Kuzu genelde sonda takıyolar alttan bunun için gecelik daha iyi bide takılmazsa wc ye gidiliyo pijamayı sıyırma derdi var ama gecelik direkt yukarı kaldırıcan kontrol falan da ediliyomuşya
Aaa bedenleri bitmiş mi dün ben alırken çoğu beden vardı. Almışlar demekki. Terlik vs de aldım dün 2.si 1 tlden iki terliği 80 TL ye almış oldum.

Aynı yuvarlanma bende de mevcut. Hayattan zevk alamıyorum otursam oturamıyorum yatsam yatamıyorum. Başlarda yemeklerden tiksinmiştim salçalı falan yiyemiyordum şimdi yine başladı gibi🙊

Benimde hamileliğin başında şekerime bakıldı sonra bakılmadı. Şeker yüklemesi de istiyor musun dedi doktorum yok deyince gerek görmedi dikkat et çok tatlı yeme dedi ama canım isteyince yiyorum valla napıyım diyorum 🤭
ehehe iyi yalnız değilmişim tatlı konusunda, benimde canim çok istiyor :dondurma:
Bu şekilde aldım 😊
yaa çok güzeller bayıldım aldıklarına güle güle giyin :anneadayı:

Evetttt doğru aslında gecelik daha rahatt ama nebileyimm kanama geçircez çok slttan biyerde kenardan gelmesin sonra ondan yaanada korkuyorumm
Yanii oda var işte ya bende bilemedimki
Aaa bedenleri bitmiş mi dün ben alırken çoğu beden vardı. Almışlar demekki. Terlik vs de aldım dün 2.si 1 tlden iki terliği 80 TL ye almış oldum.
Aslında bende dün baktım ama benim beğendiklerimde kalmamıştı

Ooo sen baya iş hallettinn hangisi büyük geldii
Resimde güzel gözüküyor halbuki 🙈 Belki daha dolgun birinde iyi olur. Ama yani diğerleriyle aynı benden aldım.

Eklentiler

• 6DECB77E-78B3-4A71-80BA-51D5C67C7BFB.png
    6DECB77E-78B3-4A71-80BA-51D5C67C7BFB.png
    467,6 KB · Görüntüleme: 41
X