2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selam kızlar nasılsınız 💗
Bayağıdır yazamıyorum ama okudum hepsini

Ben hiç iyi değilim 😓
Dün bütün günü hastanede geçirdim yine.
Bebeğim cuma akşamı çok sertleşti ve hiç hareket etmedi. Dün de neler neler yedim yine hareket etmeyince soluğu hastanede aldım.
Allaha şükür kalp atışları iyi ama hareket yok.
Nstye bağladılar stabil hiç hareket yok dr beğenmedi, serum taktılar tekrar nstye bağladılar 2 defa hareket olunca gönderdi ama hareket takip çizelgesi verdi.
Ama o kadar korktum o kadar ağladım ki😓😓😓
Rabbim kimseye yaşatmasın o kaybetme korkusunu🤲😔
Dünden beri de takipteyim işte.
Aman dikkat edin kızlar çok ayakta durmayın, sakın eğilmeyin, kendinizi yormayın ve asla üzmeyin.
Hiç bir şey sizden bizden değerli değil.
Öpüyorum kızlar 😘
Çoook geçmiş olsun, uyuduğu ana denk gelmiştir belki. Benim de kızlardan biri hareket etmedi, hareket edene kadar 2 saate yakın NSTde kaldım, o arada serum , oksijen filan verdiler. Ama doktor 2 saate kadar normal, işimiz rahat etsin diye uzatıyoruz demişti

Öğretmenim, siz peki? Yerime bakacak bir öğretmen de bulundu sonuçta 5 hafta oluyor izne ayrılalı çağırmasalar çok iyi olacak
Ben memurum ama müdürüm de bana yazı gelmedi ama genelge olduğu için gelmeniz gerekir dedi .Ben de cikali 4 hafta oldu
Biz de yerine bakma da yok .

Selam kızlar nasılsınız 💗
Bayağıdır yazamıyorum ama okudum hepsini

Ben hiç iyi değilim 😓
Dün bütün günü hastanede geçirdim yine.
Bebeğim cuma akşamı çok sertleşti ve hiç hareket etmedi. Dün de neler neler yedim yine hareket etmeyince soluğu hastanede aldım.
Allaha şükür kalp atışları iyi ama hareket yok.
Nstye bağladılar stabil hiç hareket yok dr beğenmedi, serum taktılar tekrar nstye bağladılar 2 defa hareket olunca gönderdi ama hareket takip çizelgesi verdi.
Ama o kadar korktum o kadar ağladım ki😓😓😓
Rabbim kimseye yaşatmasın o kaybetme korkusunu🤲😔
Dünden beri de takipteyim işte.
Aman dikkat edin kızlar çok ayakta durmayın, sakın eğilmeyin, kendinizi yormayın ve asla üzmeyin.
Hiç bir şey sizden bizden değerli değil.
Öpüyorum kızlar 😘

Canım şimdi nasılsın arada korkutuyor İşte minikler. Sağ salim sıkıntısız kucağımıza alırız inş zamanında

Kızlar sizin de karnınızda sertleşme ve ara ara böyle adet sancısına benzer sancılar oluyor mu. Bi kaç zamandır eşimle yürüyüş yapıyoruz yürüyüş esnasında aniden sertleşiyor ve bebek toplanıyor sanki yada ayaktayken falan aklıma takıldı daa. Kontrolümde cuma günü 🙄

Doktorum saatte bir olması bile normal önemli olan daha sık olmaması ben günde 1 defa oluyor dedim gayet normal dedi.

• Muhteşem
Reactions: Jou
Yaa dünde aklımdaydın. Çok şükür iyi olmanıza sevindim. Peki neden hareket etmezmiş ki?
Ya bana da ama benim çevrem hep burada benim ailem eşimin ailesi yani tek tek gelmelerindense toplu mevlitte aradan çıksın dedim 😄

Kuzum iyi çok şükür yine kötü bi haber almamışsın bazı bebekler böyle işte napıcaksın bazen benimde oturduğumda bakıyorum hareket yok yarım saat dürtüyorum hemen korkuyorum inşallah sağ salim doğuma gider kucağımıza alırız🥰
Çoook geçmiş olsun, uyuduğu ana denk gelmiştir belki. Benim de kızlardan biri hareket etmedi, hareket edene kadar 2 saate yakın NSTde kaldım, o arada serum , oksijen filan verdiler. Ama doktor 2 saate kadar normal, işimiz rahat etsin diye uzatıyoruz demişti
Canım şimdi nasılsın arada korkutuyor İşte minikler. Sağ salim sıkıntısız kucağımıza alırız inş zamanında

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim
Sebebi için bi şey demedi dr. Kaç sefer sordum
Ama bence aşırı yorgunluk ve stresten oluyor.
Allah korusun evlatlarımızı
Bugün hareketleri bayağı iyi maşallah
Hayırlısıyla hepimiz sağ salim sağlıkla doğursaydık 🤲🤗

Amazing family Amazing family canım çok geçmiş olsun,ben de hastayım geçiş dönemi tam herkes kendine dikkat etsin ya hastalanmak bu dönemde daha kolay

MC06 MC06 aldiklarin çok güzel ,yakışıklı güzel günlerde giysin🐦

M -Murphy sezeryan da bir doğum şekli kendini yıpratmaya gerek var mı zaten zor dönemler yaşıyorsun ,önemli olan hepimiz için sağlıkla kucaklamak 🤩

fatma86 fatma86 kuzum çok geçmiş olsn stresten uzak dur aman,son zamanlar sevmediğin istemedigin birşey olsa bile he he de geç,kendimiz için görmezden gelelim bosver

fatma86 fatma86 kuzum çok geçmiş olsn stresten uzak dur aman,son zamanlar sevmediğin istemedigin birşey olsa bile he he de geç,kendimiz için görmezden gelelim bosver
Canım benim o kadar haklısın ki
Benim idari izin bitmişti geçen hafta işbaşı yaptım biraz fazla yoruldum ve stres oldum sanırım ondan oldu
Ama bu hafta resti çekeceğim
Aynı şeyleri bir daha yaşamak istemiyorum

X