2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uygulama linki; Sleepy Ecologic Bebek Bezi 2 Numara Mini 68 Adet + Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu Hediyeli Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Kızlar sleepy şöyle bir bez çıkarmış. Fiyatı da lansmana özel bu fiyat. Kendi sitesinde 144 tlydi. İlgilenirseniz diye bırakıyorum.

Ya ben 1 numara almışım sleepy çok küçük ya kıllanılırmı açıkcası bilemedim kızlar

Uygulama linki; Sleepy Ecologic Bebek Bezi 2 Numara Mini 68 Adet + Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu Hediyeli Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Kızlar sleepy şöyle bir bez çıkarmış. Fiyatı da lansmana özel bu fiyat. Kendi sitesinde 144 tlydi. İlgilenirseniz diye bırakıyorum.

Aldım ben bunlardan hepsiburada da 2.si 1 tl idi😍

Ben hiç iyi değilim ağrılarım arttı iyice magnezyumu 2 ye mi çıkarsam ki?

Gece sırt üstü yatınca belim ağrır tutulurdu. 2 gündür sağda ve solda yatarken de aynı ağrıyor her yerim
Belki yetmiyor sana kuzu doktoruna yaz benimki öyle pek değil ağrımda sağa donünce sanırım.bizim kızçe kasığıma baskı ediyor

Ya ben 1 numara almışım sleepy çok küçük ya kıllanılırmı açıkcası bilemedim kızlar
1 numara İçin genelde küçük dediklerini duydum, prematüre bebeklere daha uygunmuş sanırım, 2 numarada 3ila 6 kg yazıyor bana ideal geldi.
Aldım ben bunlardan hepsiburada da 2.si 1 tl idi😍
Sen çok karlı yapmışsın alışverişi maşallah:)

X