2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu tür şeylerde kişiden kişiye değişiyor demekki kuzum 😕 Ya bende çok büyük gitgide de pahalanıyor diye almak istemedim. Son zamanlarda arkadan önüme bacak arasına yastık koymaktan imanım gevredi kayıyorlarda. Bakalım nasıl olcak. Kullanamazsamda illaki bizim evde bir fonksiyonda iş görür. Belki sonra bebişe destek yaparım 😁

Bende ilk zamanlar desteksiz yaramazken şimdi normal gayet rahat uyuyorum sadece sürekli sola yattığım için solum çürüdü ya 🤭

Kızlar sizin de karnınızda sertleşme ve ara ara böyle adet sancısına benzer sancılar oluyor mu. Bi kaç zamandır eşimle yürüyüş yapıyoruz yürüyüş esnasında aniden sertleşiyor ve bebek toplanıyor sanki yada ayaktayken falan aklıma takıldı daa. Kontrolümde cuma günü 🙄
Oluyo kızzz olmazmıı ben mutfakta yemek yaparken ayakta dururkende sertleşiyorr dün markete gittim yine de aynı durum yaşadımm kuzum dun akşamda baya sertleşti canım acıdı öyle bi toparlaniyoki hele kafası avucuma geliyo sanki

Bende ilk zamanlar desteksiz yaramazken şimdi normal gayet rahat uyuyorum sadece sürekli sola yattığım için solum çürüdü ya 🤭
O sol işi benim kulağım ağrıyoo acayipp yaa sağa dönemiyorumm kasığıma fena baskı vuruyo acayipp buzamanda ben de uyuyorum bebekler artık toparlanıyor oyuzden buzamanda rahat uyuyabiliriz

O sol işi benim kulağım ağrıyoo acayipp yaa sağa dönemiyorumm kasığıma fena baskı vuruyo acayipp buzamanda ben de uyuyorum bebekler artık toparlanıyor oyuzden buzamanda rahat uyuyabiliriz

Aynen neyseki canım. Sabah kalktığımda bebiş ayağını karnımın üst tarafına dayamıştı 😍 çok bariz artık en ufak hareketini hissediyorsun yaaa🤗

Oluyo kızzz olmazmıı ben mutfakta yemek yaparken ayakta dururkende sertleşiyorr dün markete gittim yine de aynı durum yaşadımm kuzum dun akşamda baya sertleşti canım acıdı öyle bi toparlaniyoki hele kafası avucuma geliyo sanki
Evet benimde öyle ara ara sürekli sertleşiyor elimle pıt pıt vuruyorum düzelsin diye bazen düzeliyor bazen de böyle olduğum şekli değiştirince düzeliyor ama canımı acıtıyor benimde. Artık 3. Trimester zorlukları başlıyor sanırım ya

• Beğen
Reactions: Jou
Benim 193 çıkmıştı tokluk şekeri şimdi hiçbişicikler yemiyom herşey yasak şeker ölçüm cihazı aldım bakalım ile yarıyormu diyet:))

Yarıyo yarıyo yaramaz mı. 60lara kadar düşmüştü açlık kan şekerim toklukta en fazla 90 çıkıyordu okadar dikkat ediyordum yani :)

Ben hastaneye düşünmüyorum kuzu mevlid okutucağım için o zaman anahtarlık yaptırmayı düşünüyorum 😊

Normal kuzu bebekler artık belli bi kilo aldı banada arada anlık adet ağrısı gibi gelip gidiyor rahime baya genişlediği için bence
Hımm Mevlüt olayı bana çok zor geliyo ya🙈 evde mi düşünüyorsun canım

Selam kızlar nasılsınız 💗
Bayağıdır yazamıyorum ama okudum hepsini

Ben hiç iyi değilim 😓
Dün bütün günü hastanede geçirdim yine.
Bebeğim cuma akşamı çok sertleşti ve hiç hareket etmedi. Dün de neler neler yedim yine hareket etmeyince soluğu hastanede aldım.
Allaha şükür kalp atışları iyi ama hareket yok.
Nstye bağladılar stabil hiç hareket yok dr beğenmedi, serum taktılar tekrar nstye bağladılar 2 defa hareket olunca gönderdi ama hareket takip çizelgesi verdi.
Ama o kadar korktum o kadar ağladım ki😓😓😓
Rabbim kimseye yaşatmasın o kaybetme korkusunu🤲😔
Dünden beri de takipteyim işte.
Aman dikkat edin kızlar çok ayakta durmayın, sakın eğilmeyin, kendinizi yormayın ve asla üzmeyin.
Hiç bir şey sizden bizden değerli değil.
Öpüyorum kızlar 😘

Screenshot_20220410-130749_Gn Gn Gebelik.jpg
33.haftaya merhabaaaaaaaaa😍😍😍

X