2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Bende ilk zamanlar desteksiz yaramazken şimdi normal gayet rahat uyuyorum sadece sürekli sola yattığım için solum çürüdü ya

Oluyo kızzz olmazmıı ben mutfakta yemek yaparken ayakta dururkende sertleşiyorr dün markete gittim yine de aynı durum yaşadımm kuzum dun akşamda baya sertleşti canım acıdı öyle bi toparlaniyoki hele kafası avucuma geliyo sanki

Bende ilk zamanlar desteksiz yaramazken şimdi normal gayet rahat uyuyorum sadece sürekli sola yattığım için solum çürüdü ya
O sol işi benim kulağım ağrıyoo acayipp yaa sağa dönemiyorumm kasığıma fena baskı vuruyo acayipp buzamanda ben de uyuyorum bebekler artık toparlanıyor oyuzden buzamanda rahat uyuyabiliriz

O sol işi benim kulağım ağrıyoo acayipp yaa sağa dönemiyorumm kasığıma fena baskı vuruyo acayipp buzamanda ben de uyuyorum bebekler artık toparlanıyor oyuzden buzamanda rahat uyuyabiliriz

Aynen neyseki canım. Sabah kalktığımda bebiş ayağını karnımın üst tarafına dayamıştı çok bariz artık en ufak hareketini hissediyorsun yaaa

Evet benimde öyle ara ara sürekli sertleşiyor elimle pıt pıt vuruyorum düzelsin diye bazen düzeliyor bazen de böyle olduğum şekli değiştirince düzeliyor ama canımı acıtıyor benimde. Artık 3. Trimester zorlukları başlıyor sanırım ya

Reactions: Jou
Benim 193 çıkmıştı tokluk şekeri şimdi hiçbişicikler yemiyom herşey yasak şeker ölçüm cihazı aldım bakalım ile yarıyormu diyet:))

Yarıyo yarıyo yaramaz mı. 60lara kadar düşmüştü açlık kan şekerim toklukta en fazla 90 çıkıyordu okadar dikkat ediyordum yani :)

Hımm Mevlüt olayı bana çok zor geliyo ya evde mi düşünüyorsun canım

Selam kızlar nasılsınız
Bayağıdır yazamıyorum ama okudum hepsini

Ben hiç iyi değilim
Dün bütün günü hastanede geçirdim yine.
Bebeğim cuma akşamı çok sertleşti ve hiç hareket etmedi. Dün de neler neler yedim yine hareket etmeyince soluğu hastanede aldım.
Allaha şükür kalp atışları iyi ama hareket yok.
Nstye bağladılar stabil hiç hareket yok dr beğenmedi, serum taktılar tekrar nstye bağladılar 2 defa hareket olunca gönderdi ama hareket takip çizelgesi verdi.
Ama o kadar korktum o kadar ağladım ki
Rabbim kimseye yaşatmasın o kaybetme korkusunu
Dünden beri de takipteyim işte.
Aman dikkat edin kızlar çok ayakta durmayın, sakın eğilmeyin, kendinizi yormayın ve asla üzmeyin.
Hiç bir şey sizden bizden değerli değil.
Öpüyorum kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…