2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Araştırayım canım sağ ol. İkizler biraz erkenci oluyor evet neyse ki riskli zamanı geçmiş inşallah sağlıkla kucağına alır

Yapıldı canım negatif çıktı sağ ol. Eşimin safra kesesi alınacak canım çok ciddi bir şey değil ama ameliyat sonuçta:/

Geçmiş olsun canım kapalı ameliyatla yapılıyor. Bir kaç güne de toparlıyorsun hemen neyse ki bende olmuştum

Canım düşünüp merak ettiğin için teşekkür ederim. Ailecek hastayız acillerdeydik öyle. Ev eczane gibi oldu görsen. Öksürmekten karnım çok acıyor artık kasıla kasıla.. Anlayacağın baya sıkıntılı günler geçirdik yeni yeni toparlıyorum. Eşimin acil ameliyat olması gerekiyor bu hafta bir de o var. Her şey üst üste geldi dualarınızı eksik etmeyin kızlar çok yoruldum 😓
Takip edemedim pek yazılanları sizler nasılsınız,herkes iyidir inşallah ❤

Canım çok geçmiş olsun umarım bir an önce toparlanırsınız🙏

Kızlar bende dün doktorla normalmi sezeryan mı olacak diye konuştum. Doktor istersen sancın geldiğinde dikişleri alıp normali bekleyebiliriz ama rahimin kötü durumda dahada kötü olabilir dedi. İstersem de sezeryan olabilirmiş. Normali çok istiyordum ama sanırım bu gidişle sezeryan olacağım 😐

Kızlar bende dün doktorla normalmi sezeryan mı olacak diye konuştum. Doktor istersen sancın geldiğinde dikişleri alıp normali bekleyebiliriz ama rahimin kötü durumda dahada kötü olabilir dedi. İstersem de sezeryan olabilirmiş. Normali çok istiyordum ama sanırım bu gidişle sezeryan olacağım 😐
Senin için hangisi daha sağlıklıysa onu ol kuzum hiçbir şey önemli değil sağlığınızdan 🙏

Dün kayınvalidemlere gittim uzun zaman sonra bir çocuğu parka götürür gibi mutluydum 😊 sen Napıosun dün senin de sesin çıkmıyordu
Kociş temelli eve olunca tabiii
Markete git yemek yap bilmem ne yap dizim vardı oda telimi aldı maç izledi boyle dolu gectii
Ama dünden beri sağ belim ve kasığım ağrımaya başladı normaldir insallahh

Bitanemm hangisi sağlıklıysa öyle olsun dikişli şimdi nebileyim neolur neolmaz birşey olurr sağsalimm sezaryen olsan daha iyi olur tabi hangisi sağlıklıysa 😘

Kociş temelli eve olunca tabiii
Markete git yemek ysp bilmem ne yap dizim vardı oda telimi aldı maç izledi boyle dolu gectii
Ama dünden beri sağ belim ve kasığım ağrımaya başladı normaldir insallahh

Normal kuzum bak markete gitmişsin yemek yapmışsın hareketlenme olunca hemen ağrılar başlıyor. Bende az bişey evde yürüyeyim hemen kasığım çok ağrıyor dinlenince geçiyor.

• Komik
Reactions: Jou
X