2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzu dünden beri evde işler var karantina bitti ya.Bugün dr a gittim.Bebiş iyi çok şükür.Bu süreçte pek kg alamamış malum hastalıktan.Aynı ablasına benziyor:)
Çıkışta da birşeyler aldım oğlana.

Babymall da 270 tl ye 70 tl indirim çeki verdiler.Kampanya var kızlar.

Canım bn özel muayenehaneye gidiyorum dr un kendi nst cihazı var başka odada orda başlıyo bakıyo hastaneye yönlendirmiyor

Yaaa nolcak biz böyle bebecikleri nasıl doyuracak midede

Geçmiş olsun canım covid olmasın test yaptırdınız mı?Eşinin nesi var?

Bende hastalanınca öyle oldum :/ 4 gün önden gidiyordu gelişimi hasta olunca cocuk normal haftasına dönmüş. Sağlıklı olsunlar en önemlisi o

Çok güzellerrrr tekrardan geçmiş olsun kuzum çok şükür atlattınız bundan sonrası çok çok güzel olsun

Bundan sonra alır toparlarsınız inşallah

Çok güzeller yaaa kulaklı şapkalara bayılıyorum

Araştırayım canım sağ ol. İkizler biraz erkenci oluyor evet neyse ki riskli zamanı geçmiş inşallah sağlıkla kucağına alır
Geçmiş olsun canım covid olmasın test yaptırdınız mı?Eşinin nesi var?
Yapıldı canım negatif çıktı sağ ol. Eşimin safra kesesi alınacak canım çok ciddi bir şey değil ama ameliyat sonuçta:/

Neyseki çok ciddi değilmiş çabuk toparlar canım.

Bayildim aldiklarina, cok tatlilar. Gule gule giyinsin canim

Gecmis olsun canim, yakin zaman da mi ameliyat olacak esin?

Bayildim aldiklarina, cok tatlilar. Gule gule giyinsin canim

Gecmis olsun canim, yakin zaman da mi ameliyat olacak esin?
Teşekkür ederim
evet doktor olması gerektiğini söyledi ama 1 haftaya normal hayatına dönebilirmiş yine de ameliyat sonuçta biraz tedirginim bu yüzden:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…