2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İdari izin de kalkti kızlar. Ne olacak şimdi önceden devam edenlerde başlar değil mi ?Bir 3 hafta daha uzasaydi yeterdi

aynen bende 32 ye kadar coraspin kullandim sonrasinda doguma kadar kan sulandirici igne kullandim oglum suan 2 yasini bitirdi masallah cok sukur saglikli suan galiba bi tane daha gelicek erken diye dusunuyodum ama varsa yapacak bisy yok
Bnde bugün dr kontrolündeydim. Coraspin i 32ye girdiğinde kesiyorsun canım 32+0 da yani

aynen bende 32 ye kadar coraspin kullandim sonrasinda doguma kadar kan sulandirici igne kullandim oglum suan 2 yasini bitirdi masallah cok sukur saglikli suan galiba bi tane daha gelicek erken diye dusunuyodum ama varsa yapacak bisy yok
Bnde bugün dr kontrolündeydim. Coraspin i 32ye girdiğinde kesiyorsun canım 32+0 da yani

Kızlar iki gündür bakamadım ya perşembe akşamdan beri çok fenaydım. Gecesinde de bütün gece hiç uyuyamadım sanki çatlayacam ölcem artık dedim ne yatabiliyorum ne oturtabiliyorum sığamıyorum hiç bi yere. 1gecede 5kez istifra ettim . Dün okula da gidemedim, yataktan kalkamadım hiç. Hiç bişe yiyemedim. Biraz bişe yesem sanki karnım patlayacak. Dr um kullandığım bulantı hapına devam dedi bi de Rennie duo verdi

3cü trimestere girdik kuzuu artık mormal böyle şeyler bende nefes darlığım varr artıkk bulantı yanmaa halsız yorgun hissetme

İdari izin de kalkti kızlar. Ne olacak şimdi önceden devam edenlerde başlar değil mi ?Bir 3 hafta daha uzasaydi yeterdi
Evet kaldırılmış.
Ben de şimdi gördüm .
Allah'a şükür yine de nasiplendik.
İse hemen mi cagircaklar yoksa izinde olanlara karışmayacaklar mi acaba.
Haber alan bilgisi olan yazabilir mi buraya ben de bugün veya yarın idareyi ararım inşallah

Geçmiş olsun kuzu ya inşallah böyle devam etmez rennie yi banada verdi doktorum ama bi işe yaramadı şimdi pulcet tablet verdi oh bee dedim bir de miden neden bulanıyo acaba
Ayyy gece mide yanmamm oldu acayipp çok kotüydü yaaaa abi ne yağlı yiycen ne baharattt ben onlarsız yemegin tadını çıkaramıyom yavvvv onu yeme bunu yeme
Kuzu normal şeyler yesende yanıyo yani ona yapıcak bişey yok inanki ben ilacı değiştirdim rahatladım çok yanarsa iste doktorundan

Öyle edecem diyecem genede doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…