2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bence güzel beğendim ben oluyorsa evdeki pijaman almaya gerek yok bence

Ya o benim de dikkatimi çekti bacakları dümdüz kalıyor çocukların bildiğim kadarıyla yanlış
Önemli olan esnek ve terletmeyen bir kumaş olması sanki

Bu arada kanguru için marka baktınız mı kızlar?
Ben solomom filan bakıyordum ama ergobaby marka da çok iyiymiş sanırım

Ben de ergobaby alacağım sanırım, onun iyi olduğunu duymuştum

İnşallah canım evet ilk aylar için sling sonraki zamanlar kanguru öneriliyor. Benim hoşuma gitmişti gördüğümde.. En azından hemen bir iki dklık bir yere gidiceksin arabayla uğraşmadan pat git gel.. Ya da ev civarında yürüme fikri çok güzel Birde emzirme oluyormuş onu tam nasıl yapılıyor bilmiyorum öğrenicez

Kızlar 14 nisan perşembe A101 e bebek ürünleri geliyormuş duyduk duymadık demeyin

Eklentiler

• DBCFE1A5-5CA0-4398-9998-8BACB9CC2F62.jpeg
    193,4 KB · Görüntüleme: 51
  • DE5A575E-86FD-4513-939F-F8508E59E903.jpeg
    196,6 KB · Görüntüleme: 56
  • 0901EEE0-4CC0-4930-89D2-7D2D29200E03.jpeg
    197,3 KB · Görüntüleme: 56
Bacaklar m şeklinde, omurga c şeklinde olmalı. YouTube’dan link atayım buraya.

esnkelikte enine esneyecek, boyuna esnemeyecek özel bir kumaşı var. Hava alması önemli bir de pamuk olması tabi. ben neko marka aldım, tuniko.com dan.
kanguruyuda yine oradan alacağım ya da 2. Elini bulacağım. Ergonomik olması çok önemli hem sling hem kanguru iÇin.

Evet bu ergobaby e iyi diyorlar. Oturma pozisyonu falan önemliymiş bide bizim için bel desteği

Sırt üstü yatınca belim ağrıyor kalkamıyorum 20 25 dk öyle napcam acaba onu düşündüm bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…