2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sen erken gidecektin kontrole jou zamanında mı gitmeye karar verdin:)
Haaa yok kuzu erken ne zaman gitcektim sağlıkocagıdı o dediğim belki bigünde çikıyomuş test eşim dedi doktora gitmeden iki gün önce edelim dedi daha iyi olur dedi bende tamam dedim 14ünde gidicez doktora bakalımmm

Ya evet ilaçlardan gerçekten gına geldi. Her yemek sonrası da mide bulantısı. Birde mide bulantısı bastırmak için tuzlu şeyler yiyeyim derken ağzım hiç boş durmaz oldu
Kızlar mide bulantısı bende de yoğun var.Tuzlu yer fıstıgı atıyorum ağzıma 3 tane bastırıyor.

İnşallah canım. Çok teşekkür ederim desteğin için
Geçmiş olsun canım.Sancı ve kasılmaların nasıl başladı?Aşağıya baskı, belde fena bir ağrı, kasıkta adet sancısı gibi sancı oldu mu?
İnşallah bekleyebildikleri kadar uzun beklerler de sıkıntı olmadan kucağına alırsın canım.

Patlamış mısırı şeker testinden sonra bıraktım bana bütün kiloyu o aldırdı.Hatta kızım da müptelası oldu o da dombili oldu
Hahahah hergün yiyodun ama kızz ben 2 3 haftadır yediğimm yok acıktımm bide yaaa oyüzden mısır bastırsın beni diyorum yerimmm o kızının dombili halini

Ya aslında gün icinde gittim 2 tane vardı elimde torbalar var tasiyamam akşam eşimle aliriz die düşundum. Akşam gittik tertemiz etmişler reyonu neyse kısmet deilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…