2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Guzel kuzum geçmiş olsunn 😔 allah acil sifa versin
Amin Jou😞
Canım yaaa üzülme bak nolur inan sağlıkla gelecekler inan buna
Haftaları ve kiloları öyle az değil ki
Zaten yapılması gereken her şey yapılmış
Kalbini ferah tut sen
Hangi hastanedesin sen
İnşallah canım benim inşallah, insan korkuyor işte ister istemez. Güle oynaya gittiğim kontrolden böyle çıkınca şok oldum 😞 üniversite hastanesindeyim canım

Amin Jou😞

İnşallah canım benim inşallah, insan korkuyor işte ister istemez. Güle oynaya gittiğim kontrolden böyle çıkınca şok oldum 😞 üniversite hastanesindeyim canım

Canım 30 haftadasın doktorum bana 28 haftayı geçtikten sonra rahatız çünkü %95 yaşama şansı var artık demişti. Bebeklerin şuan çok şükür iyi sağlıkla inş kucağına alacaksın 🙏

Benimde kaçgündür mide bulantım var amaa vitaminler artık gına geldi banaa

Ya evet ilaçlardan gerçekten gına geldi. Her yemek sonrası da mide bulantısı. Birde mide bulantısı bastırmak için tuzlu şeyler yiyeyim derken ağzım hiç boş durmaz oldu 🤭

• Komik
Reactions: Jou
Ya evet ilaçlardan gerçekten gına geldi. Her yemek sonrası da mide bulantısı. Birde mide bulantısı bastırmak için tuzlu şeyler yiyeyim derken ağzım hiç boş durmaz oldu 🤭
Öfff dimii bıktımm yaa ha bitti diyorum gene veriyo doktorr 😂😂 bugünde yürüyüşe çıktıkk eve geldim koltuğa bigüzel uyumuşum ya hala uykum var buneydii

Öfff dimii bıktımm yaa ha bitti diyorum gene veriyo doktorr 😂😂 bugünde yürüyüşe çıktıkk eve geldim koltuğa bigüzel uyumuşum ya hala uykum var buneydii
.
Oo gece hepimiz buradayız ozaman :)

• Komik
Reactions: Jou
Özeldeki doktorum da öyle diyordu aslında ama sonra 30 haftalıktan böyle bir durum olunca sınırda bir hafta dedi😞 ama amin inşallah, Rabbim büyük, sağlıkla ilerler inşallah … hepimiz için dualarım.

İlerler inş Allahın izniyle. Açılması olup haftalarca bekleyip doğum yapan var. Sende stres yapma oda kasılmalara sebep olur herşey güzel olacak inş

X