2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sonunda anne bebek çantasını aldım 😂
Birtane de bebişe tarak seti 😀
Kızlar 2si de şuan indirimde almayı düşünen varsa..

Eklentiler

• 42396AA9-5B50-43C0-8FD4-ED510DB83E15.jpeg
    42396AA9-5B50-43C0-8FD4-ED510DB83E15.jpeg
    100 KB · Görüntüleme: 68
  • 76F86A1E-D01A-47E4-8268-6C0F8EB86F6A.jpeg
    76F86A1E-D01A-47E4-8268-6C0F8EB86F6A.jpeg
    116,7 KB · Görüntüleme: 64
Aaaa dimi bakkk allahın bi bildiği varkii bizede tutmayın diyo bebek var yanii tamam oruç tutmak iyidir sevaptırrr kendimizce ama karnımızda tasıyoruzz akşama kadar hiçbirşey yemiiyosun 14 saat niyettesin bebek bizden daha kötü olur

Benim dayım hoca tutma dedi bana neolursa olsun oda bi can dedi senin emanetin demişti beslenmen gerek demişti allah sana illede tut demiyo can taşıyorsun dedi allah tutma diyor dedi bende kendimce rahatladım
Aynen öyle canım.Onlar da Allah ın bize emaneti.

Valla 2 dk sürmeyecek şey 😂😂
Sürmüyorsanız çatlarsınız elbette.En iyisi siz vazelin alın o 3 gün gidiyor nemlenmesi:) Ben de hasta olduğumdan beri bıraktım.Hindistan cevizi yağı ve vazelin sürüyorum dönüşümlü.Çok üşeniyorsanız duşta bebe yağı kullanın kızlar o da 2 gün idare ediyor.

Sürmüyorsanız çatlarsınız elbette.En iyisi siz vazelin alın o 3 gün gidiyor nemlenmesi:) Ben de hasta olduğumdan beri bıraktım.Hindistan cevizi yağı ve vazelin sürüyorum dönüşümlü.Çok üşeniyorsanız duşta bebe yağı kullanın kızlar o da 2 gün idare ediyor.
Valla üşenmede değil gibi ne bilmiyorum 😂

Zaten ailesi yüzünden oldu yine valla hakkımı helal etmiyorum özellikle strese giriyorum bebeğimin hakkı helal olmasın kimin parmağı var ise.
Böyle bir aile görmedim hayatımda 😷
Kurtulamıyorum
Sen umursamamaya çalış artık strese sokma kendini. Benimde başımda var annesi de görüşmüyorum Allahtan

Zaten ailesi yüzünden oldu yine valla hakkımı helal etmiyorum özellikle strese giriyorum bebeğimin hakkı helal olmasın kimin parmağı var ise.
Böyle bir aile görmedim hayatımda 😷
Kurtulamıyorum
Aileden kurtulunamaz canım sen güzel şeyler düşün ki Allahım güzel şeylerle karşılaştırsın 21:04 dan itibaren yarın 08:13 e kadar düşüncelerimizin olma olasılığının daha fazla olduğu bir dilimdeymişiz. Güzel dilekler dileyelim 😊

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar emzirme sütyeni alırken bedeni neye göre seçtiniz özellikle pentide alırken?
Şahsen ben kafama göre seçtim 😂 normalde 75 takiyorum gecenlerde sütyenlerim dar geliyor diye 80 almistim o dar gelince emzirme sutyenini 85 aldim, şuan oldu ama keşke 90 alsaymişim diyorum. Icleri süt olunca daha da dolgunlaşacaklar o yuzden iade edip 95 mi alsam acaba diye düşünüyorum 😁

Şahsen ben kafama göre seçtim 😂 normalde 75 takiyorum gecenlerde sütyenlerim dar geliyor diye 80 almistim o dar gelince emzirme sutyenini 85 aldim, şuan oldu ama keşke 90 alsaymişim diyorum. Icleri süt olunca daha da dolgunlaşacaklar o yuzden iade edip 95 mi alsam acaba diye düşünüyorum 😁
Yaaa bende 80b gibi kullanıyordum cup kısmı dar geliyor galiba.. c ve d cup var pentide de bilemedim ne seçsem 😂 90 d seçsem mi acaba çok kararsız kaldım gözle görmeyincede bir değişik oldu internette alışverişte de acemiyim 🤪

X