2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya ben sanki oruçmuşum gibi oldu bugün baş ağrısı açlık midem bulanıyor gibi anlamadım neden🤷🏼‍♀️
Psikolojik belki kızz 😂 yada başladın şimdii öyle şeylere belki acıktınmı belki onlar tepki veriyor kimisi öyle olur ya karnı acıktığını hissetmez başağrısıyla hisseder onun gibi

Evett allah bu durumda musade etmezdi madem birşey olmazz dı ama nebilim şimdi olmasa birşey sonrası ya olursa bunlarıda düşünmek gerek eninde sonunda kazasını tutarız kışın 1 ay bitirmiş oluruzz🥰
Ben de tuttum ilkinde 9 gün işte bişey olmuyor bana sanıyordum suyu da bol içiyordum.Doktora gidince anladım bebek kilo alamamış yeterince dedi dr suyun da azalmış diyince bıraktım.

Yok tam tersi çok güzel çalışıyor mutfakta. Ben çok dağıtıyorum 🤭
Hahahah oylemiii benimkide düzenlidir ya benim gibii
sahurda etmis kahvaltı düzenle bulaşıkları koymuş makineye gelmiş yatmış 🤩 bekarken de kendi yaşadığı için yalnız alışıkkk
Ama eşin yemek yapması iyii benim ki yemek yapmaz ama kahvaltıda benden iyidir 😂

Ben de tuttum ilkinde 9 gün işte bişey olmuyor bana sanıyordum suyu da bol içiyordum.Doktora gidince anladım bebek kilo alamamış yeterince dedi dr suyun da azalmış diyince bıraktım.
Aaaa dimi bakkk allahın bi bildiği varkii bizede tutmayın diyo bebek var yanii tamam oruç tutmak iyidir sevaptırrr kendimizce ama karnımızda tasıyoruzz akşama kadar hiçbirşey yemiiyosun 14 saat niyettesin bebek bizden daha kötü olur

Benim dayım hoca tutma dedi bana neolursa olsun oda bi can dedi senin emanetin demişti beslenmen gerek demişti allah sana illede tut demiyo can taşıyorsun dedi allah tutma diyor dedi bende kendimce rahatladım

Hahahah oylemiii benimkide düzenlidir ya benim gibii
sahurda etmis kahvaltı düzenle bulaşıkları koymuş makineye gelmiş yatmış 🤩 bekarken de kendi yaşadığı için yalnız alışıkkk
Ama eşin yemek yapması iyii benim ki yemek yapmaz ama kahvaltıda benden iyidir 😂

Eşim bir süre yalnız yaşadığı için az çok biliyor. Şimdi daha iyi öğrendi tabi :) aslında yemekte yaptırabilirsin el lezzetleri gerçekten çok iyi oluyor çünkü.

Psikolojik belki kızz 😂 yada başladın şimdii öyle şeylere belki acıktınmı belki onlar tepki veriyor kimisi öyle olur ya karnı acıktığını hissetmez başağrısıyla hisseder onun gibi
Valla bilmiyorum ki garibim bugün 🤭 ama tutamazmışım ben onu anladım 😂

• Komik
Reactions: Jou
X