2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Anasına, ablasına, babasına vurgun.
Niye evlendi anlamadım 🙄😁
Ahhhh nasıl büyük kul hakkına giriyorlar
Rabbim onların elini dilini bağlasın, kalplerini gözlerini mühürlesin... yazık günah hamile kadın üzülür mü yaaaa
Bende atlattım bilirim vicdansızlar ne ramazan bilirler ne bayram seyran ne hamile ne lohusa
Allah onlara öyle bi dert versin ki kendi dertlerinden seninle uğraşmaya fırsatları olmasın, akıllarına bile gelemeyesin
Ailesi için diyorum canım eşin sana lazım 😊

Aynennn amaann dedim artıkk nekadar uğraşsam olmuyorr bezdummm saldım krem sürüyorumm nekadar dayanırsa dayansın denize gidersemde mayoyla gidiyorum zaten kimsede görmezz kocimde rahatsız olmazz hatıra kalsın neolcak dedii daha ne yapemm 🥲🥲
Aynen canm yapacak Bi şey yok artık oluyor yani 😅

• Komik
Reactions: Jou
Birkaç gündür yoruluyorum bende acaba bebegimide yoruyormuyum diye üzülüyordum kızlar, çünkü cok az hareket ediyordu benimki de,
Meger biz ayakta hareket halindeyken sallanıp uyuyorlarmış yaa yerim😍😍😍

Eklentiler

• Screenshot_20220402-202618_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220402-202618_Samsung Internet.jpg
    138,9 KB · Görüntüleme: 32
Kuzum ben çok cahilim bu konuda 🙈 Bu arada sen nasıl oldun test vs bir şeyler yaptırdın mı?
Testim pozitif çıktı perşembe günü canım.Zaten ağırlaşınca acile gittim orda test yaptılar hemen.Bebek iyiymiş şükür.Ben de biraz öksürük boğaz ve bel ağrısı var şu an.Birkaç güne toparlarım inşallah.

Hayirli olsun cancan bende çanta ariyorum. Hem buyuk hemde şık olsun istiyorum. İki bebişin eşyasını alabilsin. Güzel model görürseniz haber edin bacılar 🤗🤗
Saolasın canım benim bundan büyükleri var mı hiç bilmiyorum ki.. İstersen girip yorumlara bak istersen değişik renkleri 1 farklı modeli de var.

Testim pozitif çıktı perşembe günü canım.Zaten ağırlaşınca acile gittim orda test yaptılar hemen.Bebek iyiymiş şükür.Ben de biraz öksürük boğaz ve bel ağrısı var şu an.Birkaç güne toparlarım inşallah.
Geçmişler olsun kuzum. Allahım şifa versin korusun 🙏 Bebişimizin iyi olmasına sevindim. İnşallah ağrılarından biran önce kurtulursun..

Hayırlı olsun çok güzel bu çanta geçen bakmıştık. Tarağı nerden aldın canım.Çanta ve tarak kaç tl?
Çanta 256,50 (Trendyol) tarak 59,90 (Hepsiburada) 😊 Çanta 400 küsürlerde normalde, tarakta 75 TL gibi bir şey.. Tarak yorumlarında hediye felan bahsetmişler bakalım bana gelecek mi 🙈 Genelde şimdiye kadar bir şey gelmedi 😁

Beni yine eşim üzdü sağ olsun tek başıma oda da oturuyorum.
Hamileliğim böyle geçiyo😔
Canım hiç bişe için yavrunu strese sokmaya değmez inan. Bn ilk kızımda çok stresli bi hamilelik yaşadım zaten kan sulandırıcı kullanıyordum riskliydi öncesinde 2kürtajım vardı fln. Bi de eşim yanımda yoktu Doğu görevinde hakkarideydi . Bn gidemedim dr um izmirde perinatoloğa gidiyordum. Kayınvalidelerle konuşmuyordum ve aynı apartmanda oturuyorduk. Anlat anlat bitmez. Böyle bi hamilelik sonucu kuzum doğdu ve hep ağlayan uyumayan gazlı bi bebekti . Hep bu streslere bağladım. O yüzden hiç canını sıkma . Baktın sinir oluyorsun üzülüyorsun teşbih Çek salavat getir koy elini karnına konuş bebişinle rahatlat

X