2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İnşallah sancıyı durdururlar canım benim kardeşim bundan 24 sene önce prematüre doğdu Bi süre küvezde yattı şimdi benden kilolu hiç sıkıntı etme doğarsa da sağlıklı olacaktır

Ya bende tutmak istiyodum içim bi buruk sanki bana ramazan gelmemiş gibi üst üste olmasada arada bir tutucam bende
Ben tutacağım inşallah Rabbim sağlıkla afiyetle tamamlamayı nasib etsin.
Ay inşallah hiç zorluk yaşamazsın kuzum

Halsiz olunca vs burda kalıyorum cnm
Birde doğumdan sonra bir müddet annemde kalacağız eşimle birlikte
Bu şekilde dağ kolay olacak herkes için
Bu yüzden burada bebek için düzen oturtmaya çalışıyoruz şuan
Iiyizz kuzumm sende iyisindir inşaallahh
Hamd olsun cnm
İyiyim bende

Dün eşim ve annemi sahura kaldırdım
Onlara bir şeyler hazırladım
Kendim tutmayınca biraz tuhaf geldi
Bir yanım pişman hiç denemedin bile sempatik Rabbim sabrını verirdi diyor
Öte yandan hala kahvaltı yapmadığım için bulantılarım başladı bile

Bende tuğaf oldum tutmak istedim ama eşim ısrarla olmaz dedi hem zaten ilaçlarım var cok düzensiz olurdu saatine içmem gerekirdi geçen denedim oruç tutmaya acımdan başım döndü midem bulandıı
Ben gece patates kızarttım dereotlu poğaça yaptım sigara böreği ettim masasına koydum oda zaten kendi hazırladı yedii saat 4buçukta

Sancıları olup yatışı yapılan arkadaş nasıl oldu acaba alıntı yapamadım aklımm onda kaldı. Ben de çok yoruyorum bu ara kendimi. İnşallah bişe olmaz. Kızlar işinize karışmak istemem bebeklerin tam kilo alcakları zamanlar oruç konusunda ısrarcı olmayın bence. İftarda 3 litre su içsen garanti kusarsın ayrıca o yapılabilecek bişe gibi gelmedi bana.

İnşallah sancıyı durdururlar canım benim kardeşim bundan 24 sene önce prematüre doğdu Bi süre küvezde yattı şimdi benden kilolu hiç sıkıntı etme doğarsa da sağlıklı olacaktır
İnşallah canım da durduramıyorlar , inşallah durur bir yerde
Açılmam başlamış, çok korkuyorum. Sürekli sıvı takıyorlar, susuz mu kaldın da dediler. Kendinizi yormayın , bol su için , geri dönüşü olmuyor bunların malesef

Ben de sana katılıyorum canım.. Hamilelikte bu kadar aç susuz kalınması bence de doğru değil. Dediğin gibi gün içerisinde zaten insanlar 2 litreyi zor içiyor. Kısacık bir zaman aralığında 3 litre içilmesi çok zor. Doktorum normal şartlarda bile bana uzun süre aç kalma ara öğün yap derken oruç tutmak riskli oluyor ki ben her sene tutarım. Kendinizi ve bebeğinizi zorlamayın kızlar riske girmeyin

Kız maşallah gece nasıl yaptın onları . Bn eşime tavada pratik bi gözleme çevirdim kahvaltılık çay tamm bitti

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…