2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay doğum için ne dedi tahmini hafta verdi mi ? Ben çok merak ediyorum doğum planını Benim doktor da hiç açmıyor o konuyu sinir oluyorum. Haftaya kontrol inşallah bi iki kelime bişe der
Doğumu konuştuk ama gün hafta vermedi. Normal istediğimiz için beklemede olcaz sadece 😊
Kpss çalışıyorum bazen. Film dizi izliyorum. Dün arkadaşımın bebeğine battaniye örüyordum onu bitirdim otururken öyle öyle geçiyor 🤭
Aaa kpssye mi hazırlanıyorsun canım
Hangi alan için 🤩
Gönlünce olsun istediğin yer inşallah 🤩🤩🤩
Bunu attilar bana dedimki ben içeri girerken mehter marşını vermeyi unutmayın. Ahahahah🤣🤣🤣🤣🤣 gerçekten asla benlik değil.
Kizzzz bu ne,Alllaaam ya😅bunları giyen var mı gerçekten 😱
Ayyyy deme öyle kızzz ben çok severim dantelli süslü kokoş şeyleri 🙈
Ben Rahiki Mahtum aldım. İçeriği en temiz, en uygun ürünlerden. Hatta ben sadece bebiş için değil kendimiz içinde aldım. Prema sundari diye bir hanım var instagramda temiz içerikli ürünler ve daha bir çok konu hakkında güzel bilgiler veriyor.
Bende rahikiden aldım canım. Bebeğime gönül rahatlığıyla kullanabileceğim içeriği en temiz ürün 🤩🤩🤩
Kuzu bi yanlışlık yoksa 1.970 olmuş kilo boyda 43 cm doktora dedim normalmi bu artık böyle dedi çok hızlı kilo alıcak 😄
Ay maşallah maşallah
Benim de 1.720 olmuş. 😍

Kizlar basim
Sikistikca size geliyorum siz bizden oncesiniz malum affedersiniz
Bugun lekelenme gibi bisey gordum kanama olup olmadigindan dahi emin degilim suan hic bisey yok agrim zaten herzaman vardi 15. Haftadayim simdi korktum doktor da tatilde napsam bilmiyorum ya
Canım iğne yaptırıyordum ben progestan.

Kızlaaaaar kızlar canım kızlar ❤
Geç kaldım süt partisine. Akşam küçük oğluşumun doğum günü partisi vardı anca toparlandım fırsatım oldu yazmaya
Evde süt de yok 😔
Çok öpüyorum siziiiiiiiii
Hepiniz iyi ki iyi ki varsınız 😍😍😍❤❤❤
Oğullarının adı ne canım?Kaç yaşına girdi minik prens.

Kızlaaaaar kızlar canım kızlar ❤
Geç kaldım süt partisine. Akşam küçük oğluşumun doğum günü partisi vardı anca toparlandım fırsatım oldu yazmaya
Evde süt de yok 😔
Çok öpüyorum siziiiiiiiii
Hepiniz iyi ki iyi ki varsınız 😍😍😍❤❤❤
Canommm partii devam ediyorrrrr istediğin saatte ekleyebilirsinn oyy 😘
Sende iyiki varsın🤩
Oğluşununda yeniyaşında musmutlu güzel yaşlaraa

Doğumu konuştuk ama gün hafta vermedi. Normal istediğimiz için beklemede olcaz sadece 😊

Hangi alan için 🤩

Bende rahikiden aldım canım. Bebeğime gönül rahatlığıyla kullanabileceğim içeriği en temiz ürün 🤩🤩🤩

Ay maşallah maşallah
Benim de 1.720 olmuş. 😍
Ay evet hazırlanmak denilirse. Bölümüm Matematik memurluk için daha çok bölümde alım yok çok fazla maalesef

Ay doğum için ne dedi tahmini hafta verdi mi ? Ben çok merak ediyorum doğum planını Benim doktor da hiç açmıyor o konuyu sinir oluyorum. Haftaya kontrol inşallah bi iki kelime bişe der
Kuzu ilk hamileliklerde 40. Haftaya kadar genelde bekletiyolar tabi bebek kendiliğinden gelmezse yani bana doktorum bu yönde konuşmuştu ama normal mi sezeryan mı olucağını söylemedi erken şuan dedi

Hangi alan için 🤩

Ay maşallah maşallah
Benim de 1.720 olmuş. 😍
Oyy seninkide baya büyümüş maşallah kuzuma 🥰

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Dün benim pek keyfim yoktu gece eşimle annemde kaldık bu yüzden partiye katılamadım
Gerçi Yalan söylemeyeyim aklımdan tamamıyla çıkmış
Gece 1 buçuk gibi girdim topiğe önce okuyup sonra yazayım dedim
Daha 2 sayfa okuyamadanda sızmışım zaten 🙈

Ben yine annemdeyim
Doğumdan sonra kendi evime geçmeyeceğim
Bir süre annemde kalacağız eşim ve bebişle birlikte
Bu yüzden burada bir takım hazırlıklara başladık

size güzel kutlamalar kızlar
Ben çok kötüyüm ayaga bile kalkamıyorum:KK43:
Çok geçmiş olsun 😔
Şimdi size arka planı atcam lanet olsun 2 kere süt döküldü 😂 biri taştı biri devrildi ocak temizliyorum

Eki Görüntüle 3037461

Hiç sevmem ocağa süt taşınca temizlemeyi 😂 benim neyime ısıtıyorum 😂
Ayyy en sevmediğimm 😅 çok ince bi çizgisi var bu taşma zaman diliminin; sırf taşmasın diye kaynatmadan alıyorum ben artık ocaktan. İçebileceğim sıcaklık işimi görüyor 🙂

X