2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
8 saat var aramizda, Ben erken yatip erkenden de uyaniyorum aslinda burada olabilirim ama o sirada yemek vs yapiyor oluyorum🥲

Gece uyuyamayinca nasil vakit geciyorsun? Film dizi izliyor musun? 😊
Kpss çalışıyorum bazen. Film dizi izliyorum. Dün arkadaşımın bebeğine battaniye örüyordum onu bitirdim otururken öyle öyle geçiyor 🤭

kızlar kontrolden cıktım cok şükür kuzumun gelişimi ve kilosu haftasına göre uyumlu. ilk hamileligimi kabusa çeviren preeklampsi belirtisi yok şimdilik. MC06 MC06 catı ağrısını sordum normal dedi magnezyum kulanmaya devam et dedi dayanamayacak kadar olursa gel tkrar dedi. hastane cıkışı civile uğradım ve gögüs kalkanı aldım aventin muadili bence ve aynı işi görür yorum ve fiyatı da cok iyi :KK68:inşallah işede yarar 🤣
IMG_20220330_125136.jpg

Hanımlar, lohusa pijaması illa beyaz falanmı olur ya puantiyeli çiçekli falan alsak nolur😅 kaynanamın benden istediklerini görünce ani doğuma giricem 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
Lohusa takımları çok kötü gercekten ben normal pijama takımı aldım bedenimden biraz daha büyük seçtim gecelikleride o şekilde sectim birde önden düğmeli gecelik alıcam tamam işte 😅 kv boşver sen kendı istediğin gibi al 😂

Lohusa takımları çok kötü gercekten ben normal pijama takımı aldım bedenimden biraz daha büyük seçtim gecelikleride o şekilde sectim birde önden düğmeli gecelik alıcam tamam işte 😅 kv boşver sen kendı istediğin gibi al 😂
Bunu attilar bana dedimki ben içeri girerken mehter marşını vermeyi unutmayın. Ahahahah🤣🤣🤣🤣🤣 gerçekten asla benlik değil.

Eklentiler

• 832E458D-4E4F-4D62-87A3-6BAE97494673.jpeg
    832E458D-4E4F-4D62-87A3-6BAE97494673.jpeg
    139,2 KB · Görüntüleme: 66
Tutamıyoruz ki :) az kaldı şurada zaten ye gitsin dememeliyimmm 🤭 yemek sepeti beni bu hale getirdi ya yoksa hamur işi yapan getiren yok bende yaramıyor diye :)

Çok şükür kuzum annem uzakta zaten oda olmasa napardıö bilmiyorum. Annemin eksikliğini hissettirmemek için elinden geleni yaptı. Ama ihtiyacın varsa da çağırmak en güzeli canım. Arada yalnız olmak istiyor ama çok ihtiyacın oluyor birilerinin sana destek olmasına
Aslında hasta olduğumu biliyorlardı insan da gel demek yerine birinin sana geleyim yapayım demesini bekliyor işte ne bileyim,geldi geçti şükür 🥰

Aslında hasta olduğumu biliyorlardı insan da gel demek yerine birinin sana geleyim yapayım demesini bekliyor işte ne bileyim,geldi geçti şükür 🥰

Ee tabi sen söylemeden gelseler daha güzel olur. Valla ben çağırdım annemi babam bırakmadı ben napıcam dedi🤦‍♀️😄 ablam geldi saolsun biraz baktı bana. Doğuma hiç bir bahane istemiyorum artık dedim.

Ee tabi sen söylemeden gelseler daha güzel olur. Valla ben çağırdım annemi babam bırakmadı ben napıcam dedi🤦‍♀️😄 ablam geldi saolsun biraz baktı bana. Doğuma hiç bir bahane istemiyorum artık dedim.
Çok iyi etmissn,doğuma annem babam beraber gelecek benim de babam asla annemi yalnız birakmwz ,canım sıkılıyor diyo😅😅

kızlar kontrolden cıktım cok şükür kuzumun gelişimi ve kilosu haftasına göre uyumlu. ilk hamileligimi kabusa çeviren preeklampsi belirtisi yok şimdilik. MC06 MC06 catı ağrısını sordum normal dedi magnezyum kulanmaya devam et dedi dayanamayacak kadar olursa gel tkrar dedi. hastane cıkışı civile uğradım ve gögüs kalkanı aldım aventin muadili bence ve aynı işi görür yorum ve fiyatı da cok iyi :KK68:inşallah işede yarar 🤣Eki Görüntüle 3036831

Preeklampsi belirtileri nedir canım

X