2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Kızlar merhaba bugün aşılamamı oldum çok şükür eve geldim wc ye girdim çamaşırıma gelmemiş ama sildiğimde peçeteye çok az bir kan geldi normal mi sizde de oldu mu. Birde amh değerim 0.85 çıkmış yaşım 34 40 yaş üstü bir kadının değeri dedi doktor çok düşük aşılama tutmazsa hemen tüpe geçelim dedi çok moralim bozuldu ya

Kan olması çok normal. Moralini bozma sonuçta çaresiz değiliz

Kanama normal canim benimde olmustu ilk gun

Arkadaslar gonalfı koldan vuruyoruz sizce sorjn olur mu

Kızlar bende basladım :)
İğneyi koldan vuruyoruz sizce bişi olur mu bugın göbek den yspıcam
Ay test yapacak olanlar vae haber verin bize de

Yaa cok heyecanlandimmmmm pembe kanaman durdumu pekiii ne zaman cikacakmis sonuc valla beni burda heyecan basti
Yaaa kiyamamm ayy insallahh kus henüz çıkmadı hocanın işi cokti gelecek bakacam dedi kanama durdu gelsede çok az öle ...vallai kus ilk günden bugüne beklemek ne zormuş

Yaaa kiyamamm ayy insallahh kus henüz çıkmadı hocanın işi cokti gelecek bakacam dedi kanama durdu gelsede çok az öle ...vallai kus ilk günden bugüne beklemek ne zormuş
Hic deme kuzum sen bizleri anlarsin daha 7. Gunum gunler gecmek bilmiyor ce benim hic belirtim yok tutmadimiki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…