2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Merhaba arkadaşlar inşallah güzel haberleriniz gelir bende 22 ekimde aşılama oldum 2 gün çok sancım oldu kasıkta ve vajinada gün aşırı ilişki önerdi doktor şuan ağrım azaldı bakalım kısmet ama doktor tüp bebeğe geçmek istemişti aslında 2 aşılama dan sonra tüp bebeğe geçeceğiz dedi sanırım prosedür bu şekildeymiş. Aşılama da çok umut yok sanırım benim durumum için

Merhaba arkadaşlar inşallah güzel haberleriniz gelir bende 22 ekimde aşılama oldum 2 gün çok sancım oldu kasıkta ve vajinada gün aşırı ilişki önerdi doktor şuan ağrım azaldı bakalım kısmet ama doktor tüp bebeğe geçmek istemişti aslında 2 aşılama dan sonra tüp bebeğe geçeceğiz dedi sanırım prosedür bu şekildeymiş. Aşılama da çok umut yok sanırım benim durumum için
21 ekimdede ben asilama oldum canim benimde cok agrilarim oldu bugun 7. Gunum ama ne agri var ne belirti insallah guzel sonuclar aliriz

Ben 5 gun gunde iki kere letu adinda hap kullandim daha sonra 2 gunde merional adinda igne kullandim biri 20 biri 18 mm yumurtam olustu cnm asilamadan sonra tamda bahsettigin sizlanayi yasiyorum sag kasigimda var tururken otururken cok sizliyor
Ay ins canım hayırlı haberdir sebebi bu sızlamaların🤲

Ilaç takibinde oluyor muydu bu bahs ettiğimiz sızlama?

Kaç yumurtan var sağ tarafta mı orası sızlıyor?
Benim Sağda sadece bi tane ama, ilginçtir sol sızlıyor.

Ay ins canım hayırlı haberdir sebebi bu sızlamaların🤲

Ilaç takibinde oluyor muydu bu bahs ettiğimiz sızlama?

Kaç yumurtan var sağ tarafta mı orası sızlıyor?
Benim Sağda sadece bi tane ama, ilginçtir sol sızlıyor.
Ilac takibinde pek olmadi ama asilamadan sonra baslamisti benim hem sagda hemde solda 1 yumurtam vardi yani toplam 2 yumurtaydi sag kasigimda oldu surekli bu sizlama ama 2 gundur gecti gibi sanki

Ilac takibinde pek olmadi ama asilamadan sonra baslamisti benim hem sagda hemde solda 1 yumurtam vardi yani toplam 2 yumurtaydi sag kasigimda oldu surekli bu sizlama ama 2 gundur gecti gibi sanki
Hayırlısıyla ne zaman test yapacaksın?

Kizlar merhaba benimde bugün aşilamanin 7. Günü ben dayanamayıp erken gebelik testi yaptım hafif silik 2. Çizgi çıktı acaba bu catlatma ignenin etkisimidir benimde adet agrisi gibi agrim var göğüslerin sızlıyor beyaz akıntım var ve bazen çok hafif belimde sancı oluyor

X