2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Canim naptin kacinci gunun varmi birseyler

Merhaba canım...13 Ekim'de oldum aşılama..ağrı sancılar oldu biraz hafifledi..bugün hafif pembe kanama oldu peçeteye geldi acaba nedir yerleşme kanaması mi ki
Yaaa insallah yerlesme kanamasidir bi test yapsaydin kuzum bugun 12. Gunun olmus

Yaaa insallah yerlesme kanamasidir bi test yapsaydin kuzum bugun 12. Gunun obugun ilk kez

Yaaa insallah yerlesme kanamasidir bi test yapsaydin kuzum bugun 12. Gunun olmus
Bugün ise gitmeden ilk kez gebelik testi aldım o bile.heyecan vericiydi..aslında almicaktim persm kan verecektim ama bı almak istedim sabah yaoicam bakalım...bugün ki bu kanama sasirtti inşallah canım yerlesme kanamasidir agzinizin duası...calisiyorumda giyim mağazası haliyle iş güç ama ağır kaldirmadim .bide kanama gelince korktumda

Yaa insallah hamilesindir rabbim yuzunu guldhrsun haner vermeyi unutma yarin belki bizlerede umut olursun benimde sag kasigimda yururken hareket edince batma gibi agrilar oluyor sendede oldumu

Yaa insallah hamilesindir rabbim yuzunu guldhrsun haner vermeyi unutma yarin belki bizlerede umut olursun benimde sag kasigimda yururken hareket edince batma gibi agrilar oluyor sendede oldumu
Ayy inşallah kuss ...tabi ki...sizin kaçıncı gününüz..ben ilk günler çok ağrı sancı yaşadım.hala bel kasik ağrım var..batmalar oldu böle ara ara iğne batar gibi oldu ..avakado tüketin nar bunlar iyi gelir..Meryem suresi dinleyin ..inşallah canım dualar ilee

Sonucun ne çıktı merak ettim

günaydın, benimde yarın aşılama var 16:00 da. tek yumurta gelişmiş bakalım nasip kısmet. hayırlı sonuçlar alırız inşallah

Benim 5. Gunum dahaa

Naptin kuzum yaptinmi testii insallah cift cizgiyi gormussundur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…