2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Bi neden yok ama olmuyordu eşimdede hiç bir sknti yoktu 6.7 ay once tiroidlerimde sorun oldugu siyledir tedavisinu oldum tsh flan hersey normal bi sorun yok ama olmiyor
Tutar inşallah senin ki bı sıkıntı yoksa aşılama tutma yüzdesi yüksek oluyo rabbim gönlüne göre versn insallah

Meehaba bende 26 ekimde aşılama yaptırdım belirtileriniz var mı inşallah gğzel haberler alırız
Merhaba ilk 3 gün kasiklarimda hafif agri oldu dünde belim agridi hep ama bugun hiç biseyim yok.ben nedense tutmadigini düşunuyorum bilmiyorum goguslerde hassasiyet oluyormuş hep,akınti flan bende hiç bisey yok.sizin varmi belirtiniz

Kizlar benim bugun 10. Gunum erken gebelik testi silik cikti ama kaset test negatif belkide catlatma ignesinin etkisidir

İlk gün adet ağrısı gibi oldu sonra hafifledi sonraki günlerde kasık ağrısı oldu ama şiddetli değil kasıklarkmda doluluk bir sağa geçiyor bir sola ayakta çok durursam bel ağrım oluyor. Akıntı fazla aferdesiniz sürekli ıslak dün gögüs ağrısı hafif hafif vardı bugün daha belirgin özellikle uç kısmında sabah akşam progestan fitil kullanıyorum belki onun etkisidir bunlar bilmiyorum. Öyle ümitsiz olmayın hiç belirtisiz aşılaması tutanları okudum sabırla bekleyelim inşallah. Progestan kullanıyormusunuz

Kizlar benim bugun 10. Gunum erken gebelik testi silik cikti ama kaset test negatif belkide catlatma ignesinin etkisidir
Canım yarin yine tekrarla bence umut vermek istemiyorum ama ignenin etkisi olsa silikte olsa kaset testte de çıkmazmiydi

Insallah hamilesinizdir sizde.belirtilerinizde çok fazla insallah tutunur size sagliklica.gerckten okudunuz mu hic belirtisi olmadan tutanları?hyr bisey kullanmiyorum bisey vermedi doktor

Insallah hamilesinizdir sizde.belirtilerinizde çok fazla insallah tutunur size sagliklica.gerckten okudunuz mu hic belirtisi olmadan tutanları?hyr bisey kullanmiyorum bisey vermedi doktor
Allah razı olsun hepimize inşallah tutunur bebeklerimiz beklemek çok zor. Ama dediğim gibi progestan kullandığım içinde olabilir. Gerçekten okudum canım

Allah razı olsun hepimize inşallah tutunur bebeklerimiz beklemek çok zor. Ama dediğim gibi progestan kullandığım içinde olabilir. Gerçekten okudum canım
Evet beklemek cidden cok zor 10.gunumde veya 11 gunumde test yapcam

Merhaba, ben 20 ekimde çatlatma iğnesi oldum, 22 ekimde de asilama yapıldı. Bugün ignenin 11. Aşılamanın da 9. Günü. Benin sol tüpüm yok. 3 günden beridir hep sadece sağ tarafımda hafif hafif batmalar oluyor, ara ara belime adet agrisi gibi agri gelip gidiyor. İçimde tuttuğuna dair cok kuvvetli bir his var ama yine de ya tutmasını istediğim icin böyle hissediyorsam diye de geliyor aklıma. Evde sadece ovulasyon testim var, gebelik testim olsa yapacaktım. Yarın kan versem mi sizce

Bende ayni sizin gibi hissediyorum ama ya yoksa diye de dusunuyorum tekrar tekrar hayal kırıklığına uğramak çok kötü inşallah hepimizin tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…