2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

21 ekimdede ben asilama oldum canim benimde cok agrilarim oldu bugun 7. Gunum ama ne agri var ne belirti insallah guzel sonuclar aliriz
İnşallah güzel haberlerin gelir🥰 bende regl sancıları başladı sanırım sonuç olumsuz çünkü hissediyorum regl olacağımı

Canım ben yine teste devam çatlatma ignesinin 11. Asilamanin 10. Gunundeyim sabah test yaptim yine bu sefer net ikinci çizgiyi gördüm siz de bir bakabilirmisinizsizde
Bence kesin sonuç pozitif çünkü iğnenin etkisi 10. Güne geçmiş olur inşşallah sımsıkı tutunur size sağlıkla büyür

Kızlar benim aşılamanın 11.günü test yaptım negatif olsaydı belli olurdu demi çok moralim bozuldu

Bilmiyorum ya yapanlarda silik olsada çift çizgi çıkıyor bende kocaman tek çizgi çıktı😞
Öncelikle hayirlisini isteyelim tabi ama hiç bisey belli olmaz ve en önemlisi kan testi bazen cift cizgi cikanlarda olmamis olabiliyor ilacin etkisiylede o sekilde cikabiliyor

Benimde 5.günum oldu simdi canm varmi belirtin

Insallah benimde 6.günüm ve benim gram belirtim hiç birseyim yokkk bende tutmadgni dusunuyorum ama allahdan ümit kesilmez

Merhaba,
benimde 6. günüm. 26 ekim 16:00 da ilk aşılama oldu. bizim sorun sperm hareketliliğiydi.
Açıkçası bende de hiç belirti yok. iki gün adet sancısı gibi bel ağrısı o kadar.
Üstelik sağda tek yumurta gelişti ama sol kasığım batıyor. geçen ay bir doktorun hoyratça muayenesinden kalan hassasiyet oldu sol tarafımda. ben de tutmadığını düşünüyorum ama kısmet tabi her bünye farklı.

Merhaba,
benimde 6. günüm. 26 ekim 16:00 da ilk aşılama oldu. bizim sorun sperm hareketliliğiydi.
Açıkçası bende de hiç belirti yok. iki gün adet sancısı gibi bel ağrısı o kadar.
Üstelik sağda tek yumurta gelişti ama sol kasığım batıyor. geçen ay bir doktorun hoyratça muayenesinden kalan hassasiyet oldu sol tarafımda. ben de tutmadığını düşünüyorum ama kısmet tabi her bünye farklı.
Merhaba canim benimde 26 ekimde saat 14:00de yapıldi bugun kadar ara ara kasiklarimda agri oldu bide 4.gunde belim agridi bi sorun yok bizde eşimdede bendede ama olmuyor işte.

X